Kogemuste jaht

airikki
Teine külaline oli meie kooli vilistlane, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsujuhtimise III kursuse üliõpilane Ainikki Seppar (Tužilkina).
25.jaanuaril 2017 viis läbi tantsutunnid 9. klasside tüdrukutele ja 11. klassile.
Õpilastele väga meeldis ja kiitsid tundi.
Täname vilistlast!

Arendusjuht
M.lauri

Projekt "Kogemuste jaht" on pühendatud kooli 95. aastapäevale. Aastapäeva tähistame 14.oktoobril 2017. Sel puhul tahame kutsuda külla vilistlasi, kes on omandamas või omandanud huvitava elukutse ning tahab seda jagada praeguste õpilastega.

Tiinakruus

Kogemuste jahi neljas külaline oli meie kooli vilistlane, "Anne&Stiil" ja "Sensa" peatoimetaja Tiina Kruus.

alarsKolmas külaline oli meie kooli vilistlane, Ida- Virumaa metsaülem Alar Süda.
1.veebruaril 2017 tutvustas 10.klassi ökoloogiasuunale metsanduse ja RMK teemat ning rääkis oma huvidest ja hobidest, milleks on fotograafia - looduspildid, matkad - üle 60 erineva matka, jahindus ning jahilaskmine. Tund oli huvitav ja möödus kiirelt.
Täname vilistlast!
Kõikide Kogemuste jahi külalistega saad tutvuda klikates Cooli lehe menüüd Ettevõtlik kool, siis leiad sealt alammenüü Kogemuste jaht.

Arendusjuht
yllar12

Seekordne „ Kogemuste jaht“ viis meid kokku meie kooli vilistlase, tuntud eesti näitleja ning Rakvere Teatri kunstilise juhi Üllar Saaremäega.
9. veebruaril 2017 külastasid meie kooli noored HTMi projekti raames sõbraks saanud Toila Gümnaasiumi noortega Rakvere Teatri etendust „Thijl Ulenspiegel“. Menutüki lavastajaks on Üllar Saaremäe ja osades  TÜVKA teatrikunsti 11. lend, peaosas Karl-Robert Saaremäe.