tublidus

Meie tublimatest tublimad 2. trimestril:

1.a: Raili Liblik, Miralda Malman, Mikk-Martten Mikita, Kirsika Pugatšov, Henri Purga, Markus Rohesalu, Grete Tõnnov, Sander-Martin Võro 

1.b: Emilija Tšernossitova, Zlata Borissova, German Petrovski, Arseni Popovich, Kamilla švets, Stefania Afontšenko, Natalja Misjun

2.a: Taaniel Ait, Annabel Babitš, Harli Mee, Timofei Mihhailov, Elviina Mänd, Jarek-Karla Pahka, Rico Sildnik, Rasmus Teppe, Sarah Marie Elisabeth Trumm, Jette Tukkija

2.b: Allan Adamson, Arina Avakyan, Liina Jagudina, Daria Makarova, German Riimast, Nikita Rožkov

3.a: Leila Avakjan, Simona Fetka

3.b: Kristella Bertram, Laura Bürkland, Polina Igonina, Risto-Mathias Lehis, Rozalia Parthal, Rinaldo Šaldõbajev

4.a: David Avakjan, Roksana Jaaniste, Marcus Juuram, Darja Gorski, Marie Lisette Prits, Adely Tarum, Viktoria Uke, Nelli Škaleta

4.b: Merili Ehasalu, Kuldar Mänd

5.a: Hanna Liisa Karpelin, Erich Sildma, Anneli Riimast, Viktoria Rudnik

6.kl: Kaili Linnasmäe, Kristiina Rae, Kerttu-Liis Soosalu, Lotte Teppe

7.a: Rasmus Božen

8.a: Mailis Vincjunaite

8.b: Angelika Hainatskaja, Sofia Nazarova

9.kl: Argo Ers, Darja Gužovskaja, Liis Teppe

Meie tublid õppijad 2. trimestril:

1.a: Kristin Juuram, Eva Kont, Victoria Laur, Kris Linder, Raiten Loik, Sandor Nurm, Kirke Oll, Kert Pajo, Steven Hendrik Trumm

1.b: Amelia Arkadjeva, Karina Jagudina, Vera-Viktoria Lavryshyn, Jekaterina Makarova, Polina Malõgina, Uljana Nikitina, Artur Slizov

2.a: Katriin-Anette Burk, Mei Lee Laur, Markus Maasik, Matvei Popovich, Emilia Virkunen, Laura Volkova

2.b: Evelina Agruzova, Arseni Dobrosotski, Alvina Huobonen, Kristina Jagudina, Jelizaveta Vassiljeva

3.a: Sofia Aunre, Milana Hodžajeva, Milana Jerofejeva, Nojus Kastritski, Vivian Lehmus, Margarita Martõnova, Inessa Ossadtšaja, Artjom Sokolov

3.b: Mikolas Aaver, Kahro Neeme, Eric Petrovitš, Rasmus Repnau, Alex Rohesalu, Ellen Sala, Dave Martin Tammets, Markus Vaigla, Danila Zykov

4.a: Enton Berendsen, Jegor Fjodorov, Martin Juusu, Artur Kaalep, Milena Kazatšenko, Rebecca Lindus, Karola Peetsalu, Andreas Purga, Anton Zahharov

4.b: Robert Aademets, Jekaterina Kamtšatnaja, Trevon Kuusemets, Ronan Malinkin, Janar Noorsalu, Jennifer Räim, Kaidi Sepp, Kristo Vaht, Vittoria Vorobjova

5.a: Martin Adamson, Ivan Anohin, Arina Brazovskihh, Erik Fetka, Anastasja Jazõkova, Edana Kännu, Birgit Naur, Rasmus Pau, Gertrud Rande, Andris Repnau, Tanel Sarapik, Sandra Seppa, Martin Taavet, Sabina Vjazitskaja, Maria Vladimirova, Milena Šaporenko

6.kl: Loore Ait, Birgit Bõstrov, Airi Illopmägi, Annika Juse, Jelena Kreiter, Anton Mihhailov, Ringa Palmiste, Johanna Mai Puss, Maria Šaporenko

7.a: Marleen Ammas, Marianna Kalnina, Maribel Metsik, Reimo Nurm, Anita Nõmmiste, Lisette Vildak

7.b: Ksenja Gluškova, Aleksander Tassa

8.a: Kätlin Kergand, Tanel Maasik, Janete Post, Hanna Seppik, Helina Üleoja

8.b: Mari-Nicole Berezovskaja, Fjodor Derbnev, Siim Pärss, Aaron Virkus, Adelina Šumenkova

9.kl: Stella Eiert, Iris Klement, Evelina Koidu, Julia Kruptšenkova, Helen-Kärt Käbin, Lisette Liise Lilleorg, Kristjan Pilden, Eleriin Pilli, Kristina Põld, Annabel Rand, Jolene Liisbeth Sarapik, Diana Tammets, Gerli Teesalu

Leia meid

Meil on lehel 51 külalist ja 0 liiget