Prindi
vorkp

11.04 toimusid Jõhvi spordihallis juba traditsiooniks saanud 3+3 võrkpalli võistlused. 3+3 võrkpall ehk siis väljakul on 3 noormeest ja 3 neidu. Seekord oli võistkondi võistlustules kokku 5: Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Avinurme Gümnaasium, Kiviõli 1. Keskkool, Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium.
Meie noored suutsid võitjana väljuda kolmest kohtumisest. 2:0 võidud saavutati Avinurme, Kiviõli ja Ahtme koolide üle. Kõige tasavägisem kohtumine toimus Jõhvi Gümnaasiumi vastu kus noored vajasid 1 geimi võitu, et saavutada turniiri esikoht. Mäng oli pingeline ja esimene geim kaotati 23:25. Teises geimis noorte jõud rauges aga Jõhvi noortelt veel võimu jätkus ning nad võitsid teise geimi. Sellega saavutasid Järve Gümnaasiumi noored 2. koha. Eelmise aasta pronksmedal vahetati seekord siis hõbeda vastu.
Võistkonda kuulusid: Dzintra Lember, Elizabeth Veri, Reia Rõõmus, Evelin Lass, Joosep Mägi, Karl Mägi, Eerik Tambre, Jürmo Rooma.