raamatukogu
Juba teist aastat järjest toimus maikuus teistmoodi raamatukogutund algklassi õpilastele, mille eesmärgiks oli järgmise õppeaasta lugemisvara tutvustus. Selle aasta tunni teemaks oli lastekirjanik Elar Kuus, kelle raamatutest lugesid lapsed katkendeid, näidates sellega ka oma lugemisoskust.
Raamatukoguhoidja  tutvustas lisaks uut lugemisvara. 5.klassi õpilased õp.Piperali juhendamisel lugesid katkendeid uudiskirjandusest. Aprillikuu jooksul vaatasid 1.-3.klassi õpilased nukufilmi Välek Vibulane, mis on tehtud Elar Kuusi samanimelise raamatu järgi. Õpetajad Ülle Piperal ja Eha Koppelmaa koostasid nähtud filmi alusel digiviktoriini. Laste lugemisoskus valmistas tegijatele suurt rõõmu. Eriline tänu kuulub 5.klassi õpilastele, kes abistasid raamatukogutunni läbiviimisel. Suur tänu ka õpetaja Maarika Kaalepile, kes õpetas lastele toredaid laule loomadest-lindudest.

Ülle Piperal, Eha Koppelmaa ja Merike Salu