lillakaru
 Kuigi kolmapäeva, 23.mai hommik tundus olema pilvine ja ilmateade ähvardas hoovihmadega, suutsid 1. ja 2.klasside õpilased ning lasteaedade Buratino, Kirju-Mirju ja Lepatriinu mudilased päikese välja meelitada.  Meie kooli staadionil toimus järjekordne projekti “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” ühisüritus “Üheskoos muutume paremaks!”
Kokku oli tulnud 124 last ja nende õpetajad. Tervitussõnad ütles meie kooli direktor Anne Endjärv ja lastele lehvitas suur karu. Klassidest ja lasteaia rühmadest said ühtäkki värvide järgi 7 rühma, kes asusid tegutsema. Igas rühmas olid esindatud kõikide klasside ja lasteaia rühmade lapsed. Nii oli rõõm koos tegutseda, aidata üksteist ja ka mõõtu võtta. Mängude ja tegevuste aluseks võtsime 11.klassi tütarlaste Evelini, Reia ja Marise praktilise töö “Loomade mängud”. Tegevusi aitasid läbi viia 11.klassi õpilased Evelin, Liisi, Martin L, Martin R, Joosep, Karl ja Eerik. Aitäh tublidele abilistele!
Iga rühm pidi läbima 7 etappi, iga tegevus kestis 15 minutit. Lustida ja lõbutseda aitas suur lilla karu ja päikesepaisteline ilm, sest täna ei pandud rühmi kiiruse ja osavuse järgi ritta.
Oligi aeg üritus lõpetada. Karu andis kõikidele osavõtnud kollektiividele tänukirjad. Lasteaia mudilased viisid oma rühma kaasa sarvedega hüppepalli, pehme palli “jahimehe” mängimiseks ja suure kotitäie maiustusi. 1. ja 2. klassid said kingituseks jalgpalli ja samuti palli “jahimehe” mängimiseks ning kommikoti. Õpetajad võisid ka oma suu magusaks teha, sest karu ei unustanud neidki.
Meie üritus läks korda.
Tänan Kohtla-Järve Linnavalitsust, kes eraldas ürituse läbiviimiseks raha. Aitäh ka oma koolile abi eest. Tänan lasteaedade ja kooli õpetajaid, kes tegutsesid koos lastega. Aitäh õpetaja Kadrele ja Siimule, Aadule abi eest meie ürituse ettevalmistamisel ja läbiviimisel.

Reet Kukk
“Kiusamisest vaba kool” koordinaator