Prindi

tublidus

 

 

 

 

 

 

 

Kiitusega lõpetajad

 

Kiidukirjaga lõpetajad

 

1.a

Kristin Juuram

Eva Kont

Raili Liblik

Mikk-Marten Mikita

Kirsika Pugatšov

Grete Tõnnov

Sander-Martin Võro

 

 

Victoria Laur

Kris Linder

Raiten Loik

Miralda Malman

Sandor Nurm

Kirke Oll

Henri Purga

Markus Rohesalu

 

1.b

 

Emilija Tšernossitova

Zlata Borissova

German Petrovski

Kamilla Svetš

Stefania Afontšenko

Amelia Arkadjeva

Karina Jagudina

Natalia Misjun

Vera-Viktoria Lavryshyn

 

Daniil Fedulov

Alan Jerjomenko

Jekaterina Makarova

Polina Malõgina

Uljana Nikitina

2.a

 

Taaniel Ait

Annabel Babitš

Timofei MIhhailov

Harli Mee

Elviina Mänd

Rico Sildnik

Rasmus Teppe

Sarah Marie Elisabeth Trumm

Jette Tukkija

Jarek Karla Pahka

 

Katriin Anett Burk

Mei Lee Laur

Markus Maasika

Kasandra Nõmmeloo

Emilia Virkunen

2.b

 

Allan Adamson

Arina Avakyan

Kristina Jagudina

Liina Jagudina

Daria Makarova

German Riimast

Nikita Rožkov

 

Evelina Agruzova

Arseni Dobrosotski

Alvina Huobonen

Stefan Tšernossitov

Jelizaveta Vassiljeva

Marju Kops

3.a

Leila Avakjan

Simona Fetka

Inessa Ossadtšaja

 

Vivian Lehmus

Milana Jerofejeva

Sofia Aunre

Milana Hodžajeva

Margarita Martõnova

 

3.b

Kristella Bertram

Laura Bürkland

Kahro Neeme

Rozalia Parthal

Rinaldo Šaldõbajev

 

Polina Igonina

Eric Petrovitš

Mikolas Aaver

Risto-Mathias Lehis

Alex Rohesalu

Ellen Sala

Danila Zykov

Dave Martin Tammets

Markus Vaigla

 

4.a

David Avakjan

Artur Kaalep

Roksana Jaaniste

Marie Lisette Prits

Adely Tarum

Viktoria Uke

Nelli Škaleta

Darja Gorski

 

Enton Berendsen

Jegor Fjodorov

Marcus Juuram

Milena Kazatšenko

Rebecca Lindus

4.b

Merili Ehasalu

Ronan Malinkin

Vittoria Vorobjova

 

 

Robert Aademets

Jekaterina Kamtšatnaja

Kuldar Mänd

Trevon Kuusemets

Janar Noorsalu

Kaisa-Keitly Nurm

Jennifer Räim

Kaidi Sepp

Kristo Vaht

 

5.a

Hanna Liisa Karpelin

Anneli Riimast

Viktoria Rudnik

Erich Sildma

 

 

Anastasja Jazõkova

Birgit Naur

Andris Repnau

Tanel Sarapik

Sandra Seppa

Maria Vladimirova

Martin Adamson

Ivan Anohin

Erik Fetka

Iris Nurgamaa

Eva Parts

Kennet Pisarev

Gertrud Rande

Edana Kännu

Milena Šaporenko

Martin Taavet

Tony Vorontsov

Rasmus Pau

Sabina Vjazitskaja

Arina Brazovskihh

 

6.

Kaili Linnasmäe

Kerttu-Liis Soosalu

Lotte Teppe

Kristiina Rae

Johanna Mai Puss

Airi Illopmägi

 

Birgit Bõstrov

Annika Juse

Maria Šaporenko

Lauri Väin

Loore Ait

Anton Mihhailov

Ringa Palmiste

Jelena Kreiter

 

7.a

Rasmus Božen

 

Marleen Ammas

Marianna Kalnina

Alina Latõševa

Maribel Metsik

Reimo Nurm

Anita Nõmmiste

Liisa Vaigla

Lisette Vildak

 

7.b

 

 

Ksenja Gluškova

 

8.a

Kätlin Kergand

Mailis Vincjunaite

 

Tanel Maasik

Janete Post

Hanna Seppik

Helina Üleoja

 

8.b

Sofia Nazarova

Angelika Hainatskaja

 

Fjodor Derbnev

Siim Pärss

Adelina Šumenkova

Aaron Virkus

German Avakjan

Mari-Nicole Berezovskaja

 

Põhikooli lõpetajad

Argo Ers

Darja Gužovskaja

Helen-Kärt Käbin

Diana Tammets

 

Evelina Koidu

Julia Kruptšenkova

Lisette Liise Lilleorg

Kristjan Pilden

Kristina Põld

Annabel Rand

Jolene Liisbeth Sarapik

Airi Sepp

Gerli Teesalu

Liis Teppe

 

10

Linda Kasela

Hanna Liisa Reimann

 

Evelin Riimast

Marit-jenna Seppar

Elis-Liselle Soosalu

Dominika Trejer

Kirke Õunas

Liisa-Airiin Räis

 

11.

Maria Nazarova

Stella Tapner

 

Daniel Gortšinski

Evelin Lass

Martin Lumiste

Karl Mägi

Jürmo Rooma

 

Gümnaasiumi lõpetajad

Hõbemedaliga:

Diana Drobot

Anastassia Igonina

Nikita Ojamäe

Karlis Sootalu

 

Kristel Eiert

David Juv Kogan

Kairi Palm

Boriss Zahharov

Kerttu Teppe

 

Klikke: 5617