jp

19.09 toimusid Alutaguse Noorte Mängude raames Kohtla-Järvel jalgpalli võistlused. Meie kool oli esindatud 2 võistkonnaga, kes kahjuks see kord auhinnalistele kohtadele ei jõudnud. Põhikooli noormehed mängisid Jõhvi Põhikooli, Kohtla Kooli, Jõhvi Vene Põhikooli, Kiviõli 1. Keskkooli ja Toila Gümnaasiumi võistkondadega. Võideti Kiviõli 1. Keskkooli ja Toila Gümnaasiumi võistkondi ja saavutati kokkuvõttes 4. koht!
Võistkonda kuulusid: Erik Beljakov, Kermo Sten Bertram, Mihkel Kiiver, Riho-Raul Säälik, Rasmus Božen, Aleksander Tassa, Reijo Krismar Nano
Gümnaasiumi noored mängisid Jõhvi Gümnaasiumi I ja II, Toila Gümnaasiumi ja Iisaku Gümnaasiumi noortega ja sel aastal saavutati 5. koht!
Võistkonda kuulusid: Marek Neidla, Jürmo Rooma, Ragnar Paas, Hardi Saatman, Rainer Lass, Joosep Mägi.

25.09 käisid meie nooremad jalgpallurid Jõhvi linnastaadionil Jõhvi Põhikooli korraldatud jalgpalli turniiril, kus oldi edukad mõlemas vanuseklassis. Kuni 3. klassi noormehed saavutasid 3. koha! Noored võitsid Iisaku Gümnaasiumi võistkonda ja kaotasid napilt Jõhvi Vene põhikooli võistkonnale.
Võistkonda kuulusid: Allan Adamson, Rasmus Teppe, Rico Sildnik, Nikita Rožkov, Arseni Dobrosotski, German Riimast, Stefan Tšernossitov, Aleksander Malsagov
4.-5. Klasside võistkond mängis väga südikalt aga kahjuks jäädi neljandaks! Kuigi turniiri lõpus oli neil ja Iisaku noortel sama palju punkte aga  omavahelise mängu võitis Iisaku siis sellepärast neile ka 3. koht ja meile 4. koht (kus juures Iisaku lõi võiduvärava viimasel minutil).
Võistkonda kuulusid: Mikolas Aaver, Rasmus Repnau, Dave Martin Tammets, Danila Zykov, Anton Volkov, Artur Venger, Ilar Safonov, Ivan Drumov

Kehalise kasvatuse õpetajad