Minukodu
Eelmisel esmaspäeval, 01.oktoobril tehti 1. korruse fuajees kokkuvõtted Järve Gümnaasiumi õpilaste suvisest fotokonkursist „Minu kodu“.
Konkurss kuulutati välja möödunud õppeaasta lõpus ning tähtajaks laekus 53 fotot. Sel korral saatsid omad tööd 1.-5 klasside vanuserühmast: Kris Linder, Elviina Mänd, Sander Lutt, Emilia Niinep, Kahro Neeme, Kaisa-Keitly Nurm, Kuldar Mänd, Martin Taavet, Robert Aademets.
Vanuserühmas 6.-9. klassid osalesid Karel Jan Bogens ja Marianna Kalnina. Gümnaasiumist osalejad puudusid, kuid pilte saatsid ka lapsevanemad ja üks õpetaja.

Žürii, koosseisus Anne Endjärv, Aarne Hanni, Merike Salu ja Koidu Raidma, valis välja nooremast vanuseastmest kolm ja vanemast astmest kaks fotograafi, kes jäädvustasid oma originaalloomingu vastavalt teemale.
Lemmikuks osutus Kahro Neeme foto majast ja Karel-Jan Bogensi tehtud foto müüridest. Kõiki osalejaid tänati tänukirja ja šokolaadidega ning iga vanuserühma kolm esikohta said kingituseks veel ka mälupulga.

Hea fotokonkursil osaleja, fotokonkursi korraldusmeeskond ja žüriiliikmed tänavad Sind osalemise eest. Sinu imelised pildid, mis on Sinu tehtud, kaunistavad nüüd meie koolimaja.

Vaili Viirlaid
huvijuht