digikonkursss
Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja õpilaste digitaalsete joonistuste, animatsioonide ja heliloome konkursi. Konkursile on oodatud osalema kõik kooliõpilased, võistlus toimub kolmes kategoorias. Tööd peavad lähtuma „jõulurahu“ või „pühademelu“ temaatikast.
Konkursi tingimused:
Osalema on oodatud kõik kooliõpilased, osaleda saab individuaalselt, iga osaleja võib esitada kuni kolm tööd.
Konkursitööde temaatika on jõulurahu või pühademelu. Võitlustööd peavad valdavalt olema tehtud digitaalsete rakendustega – kujundusprogrammi abil, digitaalse joonistuse, maali või graafikana. Lisada võib omaloodud muusikat.
Võistlustöö tuleb esitada SIIN hiljemalt 9. novembriks 2018
Tööde esitamisega annab autor Haridus- ja Teadusministeeriumile õiguse kasutada, reprodutseerida ja avalikustada tema tööd.
Konkurss toimub kolmes kategoorias: 1.-6. klass, 7.-9. klass ning 10.-12. klass.
Konkursi võitjad valib selleks moodustatud komisjon. Tööde hindamisel arvestatakse idee väljapaistvust, teostamise kvaliteeti ja visuaalset sobilikkust kasutamiseks pühadetervitusena.
Kategooriate võitjaid autasustatakse nutipliiatsiga varustatud tahvelarvutiga.
Võitjad kuulutatakse välja 16. novembril.