kossu
08.-09. oktooberil käisid Gümnaasiumi noormehed Ülenurmes Eesti Koolispordiliidu poolt korraldataval korvpalli võistlustel. Sel korral mängiti Ülenurme ja Tartu Tamme Gümnaasiumi võistkondadega. Kui Ülenurme võistkonnale tuli sel korral 65:27 alla vanduda, siis Tartu Tamme gümnaasiumi võideti numbritega 56:40.
Kuna jäädi alagrupis teiseks, siis mängiti C alagrupi võitja Kadrina Keskkooliga. Sel korral tuli tunnistada Kadrina Keskkooli paremust numbritega 66:44. 5.-6. koha mängus mängiti Rapla Gümnaasiumiga ja ka seal tuli tunnistada vastaste 10 punktilist paremust. Seega saavutasid meie noormehed sel aastal 6. koha!
Võistkonda kuulusid:
Martin Aller, Jürmo Rooma, Karl Mägi, Joosep Mägi, Martin Roosileht

Noormehed palju puhata ei saanud ja tuli võistelda juba Alutaguse Noorte Mängudel kus siis vastasteks Ida-Virumaa Gümnaasiumid. Kuna koole oli see kord 5 siis mängisid kõik omavahel läbi ja meie poisid saavutasid seekord 4. koha. Iisaku Gümnaasiumi I võistkonnale tuli seekord alla vanduda numbritega 40:18. Võideti Toila Gümnaasiumit numbritega 49:15. Jõhvi Gümnaasimile kaotati numbritega 29:40 ja viimases mängus saadi napp kaotus Iisaku Gümnaasiumi II võistkonnalt numbtitega 24:25
Gümnaasiumi võistkonda kuulusid: Joosep Mägi, Karl Mägi, Jürmo Rooma, Martin Roosileht, Rainer Lass
kossu1Kas tuleb kulp?

Kui Gümnaasiumi noormehed olid sel korral 4. siis Põhikooli poisid olid klass omaette. Kokku mängisid noormehed 4 mängu ja võitsid kõik mängud. Mäetaguse põhikooli võideti 48:8, Toila Gümnaasiumi võideti numbritega 52:12. Iisaku Gümnaasiumi võistkonda võideti 43:11. Viimane mäng Jõhvi Põhikooliga oli tasavägisem ja see kord võitisid meie noored numbritega 33:28.
Põhikooli võistkonda kuulusid: Siim Pärss, German Avakjan, Deniss Tsvetkov, Sander Naarits, Aleksander Tassa, Mairo Kool, Reijo Krismar Nano.

Siim Abner