vk
9. novembril toimus Tallinna Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis XII vene keele festival. Sinna olid kutsutud kõik vene keele ja kultuuri armastajad ning asjatundjad – Eestimaa koolide 9.-11. klasside õpilased. Ka meie gümnaasiumi võistkond võttis sellest üritusest osa.
Korraldajad olid osalejatele ette valmistanud huvitavad loomingulised ülesanded, mis andsid võistlejatele positiivse emotsiooni. Õpilasi autasustati mälestusmeentega.
Alati on tore osaleda sellistes üritustes, kuna me kohtume uute inimestega, leiame uusi sõpru ja laiendame oma silmaringi. Festivalilt saime häid emotsioone ning väga palju energiat ja motivatsiooni vene keele õppimiseks.
Meie gümnaasiumi võistkonna koosseis: Oleg Šapovalov, Kristjan Kiiver, Angelika Hainatskaja, Paula Lass, Melany Ernest, German Avakjan, Fjodor Derbnev, Adelina Šumenkova, Mari-Nicole Berezovskaja, Sofia Nazarova.

Õpetaja – saatja Oksana Nazarova