margard
23.11 käisid minifirma Ida Äri ja õpilasfirma MARGARD Jõhvi Gümnaasiumis toimunud Ühisnädalaga seotud üritusel “Kogukonnakool kui kodanikuühiskonna kasvulava”, millega kaasnes ka laat. Ürituse eesmärgiks oli väärtustada ja tunnustada vabaühendusi ning õpetajaid Ida-Virumaal, kes koostöös kujundavad ettevõtlikku kodanikku.
Laat iseenesest ei kestnud kaua, kuid laadal oli väga palju toredaid ning meie firmasid toetavaid inimesi. Tänu mitmetele intervjuudele ja küsitlustele saime me aina motivatsiooni ning innustust juurde edaspidiseks tööks. Meilt ostetud toodetega oldi väga rahul ning kiideti tehtud töö eest. Pärast laata toimusid erinevad esinemised, kõnede pidamised ning seejärel mittetulundusühingute ja õpilasfirmade tunnustamised. Ürituse lõpus saime nautida Liina Ariadne Pedaniku ning Martti Halliku kontserti.
Kokkuvõtteks olime kõik väga rahul, sest saime nii palju positiivseid emotsioone ja suurepäraseid mõtteid ning tagasisidet.

Karoli Õras
Õf MARGARD