valmid
1. detsembril toimus Jõhvi Gümnaasiumis valmide lugemise konkurss. Valme loeti võõrkeeles. Eestlased lugesid vene keeles ning venelased eesti keeles. Osales 14 õpilast erinevatest Ida-Virumaa koolidest. Osalejaid oli küll vähe, kuid üritus oli tore ning hariv. Võõrkeelt õppida on raske, kuid esineda võõrkeeles on veel raskem.
Igas vanuseastmes valiti kolm parimat ning neid autasustati. Meie gümnaasiumist osalesid nooremas vanuseastmes Hanna-Liisa Ojamäe, kes luges Ivan Krõlovi valmi „Hunt ja talleke“ ja vanemas vanuseastmes Jarko Liiva , kes luges Ivan Krõlovi valmi „Kvartett“.  Hanna - Liisa saavutas I koha ja Jarko saavutas II koha oma vanuseastmes. Nende õpilaste juhendaja oli Oksana Nazarova.