koidula2
 Mina ja minu õde Liis saime pärast maakondliku etluskonkursi tihedat sõela võimaluse esindada Ida-Virumaad ja oma kooli vabariiklikul etlejate kokkusaamisel Pärnus 12. detsembril.
Etlejaid oli Koidula muuseumisse kogunenud palju: 14 põhikooliõpilast ning 10 gümnasisti. Päev oli tihe ja sisukas. Huvitav oli kuulata nii Lydia Koidula kui ka Kristiina Ehini tekste õpilaste esituses. Poetess Kristiina Ehin oli ise ka kohal. Tema oli valitud selle konkursi Koidula kaasautoriks.
Kui žürii kokkuvõtteid tegema läks, esines meile Silver Sepp, Kristiina Ehini abikaasa, kes tegi muusikat puukännu ja veepudeliga. Ta esitas omaloomingut. Kõik kohalviibijad elasid tema esinemisele kaasa, oli väga põnev kogemus.
Päev lõppes Koidula pargis esimese eesti naisluuletaja monumendi juures küünalde süütamise ning ühispildi tegemisega.  Päev oli küll pikk, väsitav, see-eest aga mõnus ja kogemusterikas. Oleme rahul, et võtsime konkursist osa.

Lotte Teppe, 7. kl õpilane ja
Liis Teppe, 10. kl õpilane