vepa1
Kui 1.b klass oli kokku saanud 100 VEPA punkti, otsustati korraks õpetajaid vahetada. Õpetaja Halli tegi lastega tööõpetust 1.b klassis ja õpetaja Koidu 1.a klassis. Lapsed võtsid vahetuse hea meelega vastu ja õpetajatel jätkus kiidusõnu mõlemale klassile.
vepa2
20.detsembril enne jõulupidu käisid esimesed klassid koolimajas ringi ja jagasid kiidusid kooli personalile. Eelmisel päeval arutati klassis läbi, keda mille eest kiita. Ühiselt jõuti järeldusele, et garderoobitädid Tiiu ja Lea on abivalmid, aitavad kadunud asju otsida ja valvavad riideid hästi. Valvurid tädi Violeta ja onu Tarmo on nii tublid, et teretavad lapsi igal hommikul ja seisavad hea selle eest, et pahad inimesed ei saaks kooli. Kooli med õde Stellat pidasid lapsed lahkeks ja abivalmis töötajaks, kes teeb hästi süsti ja paneb sõrmele plaastri. Meie klasside koristajatädi Olga on ka tubli. Järgmiseks päevaks on kõik liimi- ja värviplekid laualt kadunud ja põrandale kadunud pliiatsid jälle lauale tõstetud. Laste kiidud pani õpetaja paberile kirja ja koos väikese kingitusega anti need üle.

21.detsembril oli aga koolis ainult üks esimene klass, kus õpilasi kokku 35. Enne klassi minekut jaotati lapsed neljaks rühmaks. Koos vaadati jõuluteemalist filmi „Kasperi ja Emma jõulud“. Peale filmi vaatamist toimus viktoriin, kus kõik küsimused olid koostatud filmi kohta.
Koos söödi klassis ka selle aasta viimane koolitoit. Ja siis võis vaheaeg alata.
Head vaheaega ja uuel aastal saame Veel Paremaks!
Õpetajad K. Raidma ja H. Toommägi