Deutsch
Guten Tag! (Tere päevast). Just nii alustasime oma saksa keele tundi 2. klassiga. Üllatuslikult oskasid nad meile samuti vastata, ju see oli õpetaja Reeda hea eeltöö. Tund algas meil sellega, et õpetasime oma väiksematele koolikaaslastele numbreid (1-10) ja need olid järgmised: eins, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben, acht, neun, zehn.
Numbreid kontrollis Aaron, kes viskas õpilasele palli ja õpilane pidi ütlema numbri. Koos numbrite ütlemisega ka võimlesime. Numbritemängule järgnes teistes keeltes tervitamine. Järgmisena  tutvustasime me Saksamaad ja Berliini, rääkisime kuulsustest ja kirjanikest, ülikoolidest ning vaatamisväärsustest. Edasi järgnes laulu õppimine, mille Birgit ja Darina nii  kiiresti ja osavalt lastele selgeks õpetasid. Lausa nii hästi, et lapsed suutsid ka kohe esimese korra ajal kaasa laulda. Tunni lõpetasid pusle, mis oli lahti lõigatud Saksamaa kaart, sõnasegadik ja Kahoot, mis koosnes Saksamaa-teemalistest küsimustest.

Auf Wiedersehen! (Head aega!)
9.AB  klassi saksa keele rühm