rugodiv
Eelmisel õppeaastal alguse saanud koostöö kultuuriseltsidega jätkus käesoleval aastal. Reedel, 1. veebruaril sõitsid 3b klassi õpilased  külla Narva kultuurimajas „Rugodiv“  tegutsevale folklooriansamblile „Guselki“. Kohtumine algas Narva Vanalinna Riigikoolis, kus  algklassiõpilastele tutvustasime koos  küünlapäeva kombestikku.
Nii eesti- kui vene rahvakalendris tähistatavat küünlapäeva  tutvustasime laulude, tantsude, mõistatuste ning rahvamängudega. Pärast ühisesinemist  koolis, tutvustas giid meile Narva linna.  Meie väike jalutuskäik lõppes kultuurimajas „Rugodiv“, kus meid ootas soe tee ja maitsev kringel. Oli tore päev Narvas, kus saadi taas teada teineteise kultuurist ja kombestikust ning kevadel ootame sõpru Narvast endale külla.
Täname kõiki, kes aitasid meid eeskava  ettevalmistamisel, läbiviimisel ja Narva sõidu korraldamisel!

3.b klassi õpilased koos klassijuhataja Ülle ja tantsuõpetaja Vailiga