eestitalus
20.veebruaril toimus Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolis 6.klasside õpilastele linnaüritus „Õhtu eesti talus“, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi aastapäevale.
Osalejad vastasid kahes keeles ette valmistatud viktoriiniküsimustele pühade, sümboolika ja rahvakalendri kohta. Oli võimalus teha endale mälestuseks medal sellest üritusest. Koduseks tööks oli ette valmistada üks eesti muinasjutt või legend ning jutustada seda. Meie kooli võistkond esines Jüri Parijõgi muinasjutuga talupoja ja merineitside saladusest, mis väga meeldis teistele osalejatele. Veel oli võimalus laulda eesti laule ning tantsida. Kõik üritusel osalejad said väikesed meened. Meie kooli võistkonda kuulusid Viktoria Rudnik, Erik Fetka, Edana Kännu, Maria Vladimirova.

Õpetaja –saatja – Oksana Nazarova.