Prindi
vepasobrapaev
14. veebruaril pidasid 1.a ja 1.b klassi lapsed sõbrapäeva. Teise õppetunni ajal olime sõbrapäevapeol aulas. Selle viisid läbi 8.klassi tüdrukud. Kolmas ja neljas tund möödusid sõbralikult koos õppides. Seekord olid lapsed rühmadesse jaotatud õpetajate poolt.
Esimese ülesandena pidid lapsed laual olevatest tähtedest oma rühmale nime moodustama. Seejärel pidid lapsed läbi lugema laused, mis olid paberiribadel. Need olid kavapunktid. Õpetajad lugesid kordamööda lastele ette L. Tungla raamatu „Jänesepoeg otsib sõpra“. Lapsed pidid kuuldud loo järgi kavapunktid järjestama. See oli neile natuke raske ja me kontrollisime koos ära, kas järjekord sai ikka õige. 
Teine tund algas Quizizze keskkonnas koostatud viktoriiniga raamatu kohta. Kõik rühmad said ilusasti sisse logitud ja viktoriin võis alata. Seejärel tuli lastel arvutada ja leida vanasõna. Arutasime need läbi ja olgi käes aeg meisterdada sõbrapäevakaart. Kaardi kinkis laps oma rühma lapsele, kes istus tema vasakul käel – sealpool kus on süda. Üks mõnus väike südamega šokolaad ka ja meie ühine tund saigi läbi. 
 
VEPA õpetajad
õp H. Toommägi ja K. Raidma
 
Klikke: 559