ls2
12.-14.veebruaril toimusid Kohtla-Järve koolinoorte Dumle rahvastepalli võistlused. Meie kool osales sellel võistlusel ja võistkond saavutas suurepärase 3. koha!
Võistlused toimusid kahel päeval, kus siis esimesel päeval võisteldi Järve linnaosa koolidega ja teisel päeval Ahtme linnaosa koolidega. Esimeses mängus kohtuti Kesklinna Põhikooli võistkonnaga, kus tuli tunnistada vastaste paremust geimidega 0:2. Päeva teises mängus oldi vastamisi Slaavi Põhikooli võistkonnaga. Selle mängu suutsime võita geimidega 2:0. 14.veebruaril ehk siis sõbrapäeval mängisime Maleva Põhikoolis. Selle päeva saldoks oli 2 võitu ja 1 kaotus. Võidud saavutati Maleva Põhikooli ja Tammiku Põhikooli vastu mängides, mõlemad mängud võideti 2:0. Ainuke kaotus tuli vastu võtta Ahtme Gümnaasiumilt geimidega 0:2.
Kokkuvõtteks saavutasid meie võistkond 3.koha.