suusamael
Reedel, 8.märtsil  sõitsid vanemad koolimaja juurde. Istusime autodesse ning  suur autode rivi suundus Kiviõli Seikluskeskusesse. Meid juba oodati seal. Kohe hakati meile jagama saapaid, kiivreid, prille ja suuski ning lumelaudu. Meiega koos oli mäel  Nelli isa, kes oli meie koolitaja ja treener.
Julgemad  olid suurel mäel, teised väiksemal mäel.  Kaks ja pool tundi  möödus nagu linnulennul. Ja juba pidime  ka lõunat sööma minema.  Suundusime kohviku poole.  Kõigil olid põsed punased ja otsaesised märjad.
Oi, millised lõhnad ! Need ahjukartulid koos lihapallide ja salatiga kadusid kiiresti meie kõhtudesse. Aga siis veel pannkoogid vaarikamoosiga. Tõeliselt pidulik  lõuna.
Kahju oli hakata  ära sõitma.  Andsime laenutatud varustuse ära, istusime autodesse ja sõitsime koolimajja.

Oi milline päev!  Fantastilised sõidud!  Toredad elamused!   SUPER, SUPER.

5.a klassi õpilased