emakeelepaev1
11.- 15.märtsini oli meil koolis  emakeelenädal ja seepärast toimus ka neljapäeval,  14. märtsil emakeelepäeva üritus. See üritus oli mõeldud 4.a, 4.b, 5.a ja 5.b klassidele.
Ürituseks pidi iga klass moodustama 4-5 liikmelised rühmad . Rühmal oli ka nimi. Iga rühm valis kirjandusteose, millest esitasid kaasõpilastele  lõigu.  Rühmad said ise valida kas nad loevad, näitlevad või esitavad kahekõne. Raamatud tuli valida kohustusliku kirjanduse hulgast. Kui kõik olid esinenud, hakati mängima Kahooti. Igale rühmale anti üks tahvelarvuti. Küsimused olid tuntud lastekirjanike teostest.  Kahootis tulid välja loomulikult 3 võitjat , kes tundsid kõige paremini kirjandusteoseid. Nemad said  auhinnad, milleks olid medalid. Auhinnad said ka rühmad, kes arvasid  kõige rohkem õigesti, millisest teosest oli jutt näitlemisel.
Üleüldse oli  tore üritus ja õpetajad tegid tubli töö selle  korraldamiseks.

Marie Lisette Prits
5.a klass