nuti
Meie kooli kõige edukam võistleja sel hooajal oli Siim Pärss 9.b klassist, kes pranglis väga hästi nii Ida-Virumaa piirkondlikus finaalis kui ka . Eesti meistrivõistlustel saavutades 9. koha.

Tubli tulemuse pranglimises tegid veel Gerli Teesalu (10.kl), Kennet Pisarev(6.kl) , Kristiina Rae (7.kl) ja Jolene Liisbeth Sarapik (10.kl), kes osalesid maakondlikul finaalvõistlusel.
Nutispordis osalesid Põhja-Eesti piirkonna finaalis ja saavutasid häid tulemusi

Kristiina Rae (7.kl), Ksenja Gluškova (8.kl),Rasmus Božen(8.kl), Aleksander Tassa(8.kl), German Avakjan(9.kl), Siim Pärss (9.kl), Fjodor Derbnev (9.kl).
Sellel aastal meie kooli õpilased nutispordis Eesti meistri- ja karikavõistluste finaali kahjuks ei pääsenud.

Täname kõiki õpetajaid, kes mitme kuu vältel pranglimist ja nutisportimist õpilastega harjutasid ning võistlesid. Jätkame taas järgmisel õppeaastal uue hooga ja ikka paremuse poole.

Janika Kuus,
matemaatikaõpetaja

Täpsemalt võistlustest ja tulemustest:

11.-13. märtsil toimus  Ida-Virumaal pranglimise piirkondlik finaal. Kolmest eelvõistluse etapist kahe parema tulemused liideti. Saadud tulemuste põhjal pääsesid meie koolist edasi 43 väga osavat arvutajat. Õpilased võistlesid maakondlikul finaalvõistlusel 50 minutit viievõistluse aladel.
Oskajate rühmas (4.-6.klass ) saavutas
Kennet  Pisarev (10805 punkti) II koha, koondtabelis vabariigis 22. koht.
Neidude rühmas (7.-12.klass ) saavutasid
Gerli Teesalu(12139punkti) I koha, koondtabelis vabariigis 12. koht;
Kristiina Rae(10676 punkti)  II koha, koondtabelis vabariigis 14. koht,
Jolene Liisbeth Sarapik (8194punkti)  III koha, koondtabelis vabariigis 40. koht
Noormeeste rühmas (7.-12.klass )  saavutas:
Siim Pärss(14297punkti) l koha ja oli selle tulemusega piirkondade koondtabelis 9-ndal kohal vabariigis ning pääses edasi vabariiklikku finaali, mis toimus Tartus 27. märtsil Hugo Treffneri Gümnaasiumis. Eesti meistrivõistlustel 2019 hoidis Siim Pärss 9. kohta 14600 punktiga.
18.märtsil toimus Kunda Ühisgümnaasiumis Nutispordi Põhja-Eesti piirkonna finaal.
Meie koolist pääsesid edasi 7 tubli noort inimest:  Kristiina Rae (7.kl), Ksenja Gluškova (8.kl), Rasmus Božen(8.kl), Aleksander Tassa(8.kl), German Avakjan(9.kl), Siim Pärss (9.kl), Fjodor Derbnev (9.kl).
8.-9. kl vanuserühmas saavutas Siim Pärss II koha (vabariigis 17. koht), German Avakjan IV koha (vabariigis 23. koht), Aleksander Tassa VI koht, Rasmus Božen VII koht, Ksenja Gluškova VIII koht ja Fjodor Derbnev 12. Koht.
6.-7. kl vanuserühmas saavutas Kristiina Rae VII koha.
matemaatikaõpetaja