Lugemine

Neljapäeva õhtul väntasime jalgratastega meie klassijuhataja juurde öölugemisele. See on üks parimaid üritusi, mida meie õpetaja juba teist aastat oma kodus korraldab. Jõudsime õpetaja juurde õhtul kella seitsmeks. Kõigepealt toimus meil grillipidu. Tüdrukute nobedad näpud valmistasid salatit, poisid aga torkisid varrastesse vorste ja kana.  Õpetaja oli küpsetanud meile kreemisaiakesi ja kohupiimakooki. Hiljem grillisime ka vahukomme.

Edasi mängisime ja andsime ka selle kuu sünnipäevalastele üle kingitused. Need olid David, Roksana ja õpetaja. Siis valmistusime juba öölugemiseks, kell oli juba 22.00. Igal ühel oli kaasas omavalitud raamat, mida pidi teistele lugema. Tänavu korraldas ka õpetaja jutustamise vooru. Öörahu algas kell üks öösel. Meil oli kohe oma korrus, poisid ühes ja tüdrukud teises toas. Hommikul oli kell seitse äratus. Pidime kõik ära koristama, pesema ja sööma. Siis algas teekond jalgratastel kooli, umbes 4 km. Jõudsime kooli kolmandaks tunniks ja jätkasime koolipäeva.
Olime väga rahul ja rõõmsad. Tore oli!!

Nelli, Vika, Marie Lisette ja Rebecca
5.a klassi tüdrukud