tiim

Moedemmil osalenud meeskondade ühine väljasõit toimus, 22. mail, mis sel aastal viis meid Tartu. Koostöös Estonian Fashion Festivali meeskonna liige Kaari Soosalu oli kokku pannud põneva preemiareisi, kus külastasime Tartu Kõrgemat Kunstikooli Pallast, Tartu Loomemajanduskeskustja Aparaaditehases asuvat täikapoodi Sergeid .

Pallases saime tutvuda seal õpitavate erialadega. Klassiruumide hubasus ning õppejõudude ja tudengite entusiastlik oma eriala tutvustus lõi mõnusalt loova energia. Pallasest võib leida nii kangasteljed, arvutid graafilise disaini tegemiseks, 3-D printerid, fotostuudio, pimiku ja palju muudki. Usume, et pärast külastust plaanivad nii mõnedki meie osalejatest suuna Tartu poole võtta. Pallase kooli õpilaste hulgast leiab ka Kairi Palmi, kes eelmisel aastal võitis Moedemm 2018 kollektsiooniga „Soojalembene“ ja tutvustab oma tegemisi juba Pallase tudengitööde näitusel.
pallas
Pärast kosutavat lõunasööki kohvikus Spargel liikusime Tartu Loomemajanduskeskusesse, kus tutvustati meile Loomemajanduskeskuse ülesandeid ja selle poolt korraldatavaid sündmuseid. Saime ülevaate Estonian Fashion Festivalist  ja võtsime kaasa väärt nõuandeid ka enda sündmuse paremaks korraldamiseks.

Edasi viis meie tee Aparaaditehasesse, kus valisime meeskonna, kes pidid Täikapoes Sergei leidma kaks outfit-i ning ülejäänud said anda hinnangu õnnestumisele. Kõigi meelest said „stilistid“ väga hästi hakkama ning mõlemad tüdrukud kahetsesid hiljem, et proovitud komplekte ära ei ostnud.

angelikakristina

Siis aga kiire ühispilt ja tagasi kodu poole uute mõtete ja tänutundega!

Moedemmi korraldusmeeskond

PS! Mine Estonian Fashion Festivalile modelliks!