ministrijuures

Kevadvaheajal esitasime oma kandidatuuri Keskkonnakäpa konkursile. Konkursi züriisse kuulusid Keskkonnaameti, Keskkonnaministeeriumi, Haridus- ja teadusministeeriumi, Eesti Õpilasesinduste Liidu, vabaühenduste esindajad ning üks eelmise aasta konkursi võitja. Lisaks žüriile sai osalejatele oma hääle anda ka rahvas. Siinkohal tänu kõigile neile, kes meie kooli õpilaste poolt hääletasid.

Kooliaasta viimastel päevadel sai 1.b klass kutse keskkonnaministri Rene Koka vastuvõtule. Tallinnas Energia Avastuskeskuses autasustati Keskkonnakäpa konkursi ja noore looduskaitsja märgi laureaate.
Kutse järgi sai vastuvõtul osaleda kolm inimest. Meie klassi lapsi esindasid Mariliis ja Karl. Elroni rongiga saime varakult linna ja meil oli aega teha Vanalinnas väike jalutuskäik. Kõik auhinnatud said võimaluse külastada ka Energia Avastuskeskusest. Põnevat oli seal palju.
keskonnakappMeie klass sai Keskkonnakäpa Tubli Tegutseja 2019 tiitli õpilasrühmade/klasside seast. Auhinna andis üle keskkonnaminister isiklikult. Koos suure Keskkonnakäpa märgiga saime kaasa ka kolm pehmet laulvat lindu – kodukaku, musträsta ja ohakalinnu. Et kooliaasta on juba läbi, siis kohtuvad lapsed nendega alles sügisel. Autasustamiste vahel esines Teadusteater.
Kui kõik auhinnad olid jagatud, saime maitsvate suupistete ja tordiga keha kinnitada.

Õp K. Raidma