paharet

3.a ja 6.a klasside õpilased käisid Narvas Apollo kinos vaatamas filmi “Paharet”.
  Film räägib armsast koerakesest, kelle nimi on Paharet. Pahareti perenaine sureb ning algavad koerakese eksirännakud. SNOOPI ja teiste kodutute koerte abiga peab Paharet õppima uusi trikke, et ahnete pärijate käest pääseda ning armsa Zoe juurde tagasi jõuda.
Märten: Film meeldis, sest loomad rääkisid.
Darja: Film oli kohati väga kurb.
Karola: Iga asja ja looma eest tuleb hoolt kanda.
Marie Lisette: Film õpetas, et ei tohi ahne olla.
Mikk-Martten: Mulle meeldis film. See õpetas meile, kuidas peab käituma lemmikloomadega. Inimesed, kes seal näitlesid, tegid väga head tööd.
Kris: Hea film oli, sest see oli koertest. Film lõppes õnnelikult. Oli õpetlik film. Õpetas, kuidas lemmikute eest hoolitseda.
Eva: Mulle meeldis film väga! Seal olid toredad koerad. Ja see Paharet oli päris naljakas ja nunnu. Tore, et Zoe sai koera tagasi!
Markus: See film oli lõbus ja naljakas, aga ka natuke kurb. Mulle meeldivad koerad ja see film oli koertest. Filmi oli õpetust ja hoolitsust.

6.a ja 3.a klasside õpilased