IMG 0172

Osalesime meediakoolitusel, mis toimus Illuka koolis ja kestis kaks päeva. Oodatud olid Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvate koolide õpilased. Meie kooli esindasid Nelli Škaleta ja Jegor Fjodorov 6.a klassist ja  Karl-Jan  Bogens  8.a klassist.
Esimese päeva hommikul rääkisime teemadel  ,,Miks ja kuidas kujundada avalikku arvamust ja kuidas saada arvamusliidriks?“ ning  ,,Kuidas meelitada avalikkust end jälgima?“ Teema oli huvitav ja köitis kõiki.
Samal päeval õppisime koguma infot, rääkisime lugusid oma koolist.
Õhtul otsisime võimalusi, kuidas tehniliselt  lugu kõige paremini suureks ja mõjusaks rääkida nii , et rääkijal oleks lõbus ja kuulajatel huvitav! Õppisime  tegema lihtsate vahenditega mõjusaid vlogisid , videoid.
Järgmise hommikupooliku teemas oli ikka blogi, vlogi, Facebook, Instagram, Snapchat, arvamusartiklid, intervjuud.  Arendasime oma analüüsivõimet.
Meedialaager oli väga huvitav ja andis meile palju uusi  teadmisi. Edaspidi tuleb hakata neid kasutama ja infot teistele edasi andma.
Nelli ja Jegor,
6.a klassi õpilased