jpall

19.septembril toimusid Järve Kooli staadionil Alutaguse Noorte Mängude 6.-9. klasside noormeeste jalgpallivõistlused. Võistlusest võttis osa kaheksa kooli, mis  olid loositud kahte alagruppi ja kõik võistkonnad said mängida vähemalt kolm mängu.
Meie võistkonna esimene mäng oli Jõhvi Vene Põhikooli vastu ja sealt tuli vastu võtta 0:3 kaotus. Teine mäng mängiti Illuka Põhikooli noormeestega ning seal said meie poisid hea hoo sisse ja võitsid mängu seisuga 5:0. Kolmandas mängus jätkus sama hoog ja võideti Mäetaguse Põhikooli võistkonda lausa 8:0. Ees ootas  poolfinaal, kus tuli mängida Toila Gümnaasiumi võistkonnaga. Mäng oli tasavägine, kuid ilusa mänguga saavutati 2:1 võit ja pääseti  finaali. Finaalis kohtuti Kiviõli 1. Keskkooli võistkonnaga, kes alistas Jõhvi Vene Põhikooli võistkonna alles lisaajal. Finaalis panid Kiviõli poisid oma paremuse maksma ja meil tuli vastu võtta 5:2 kaotus. Seega meie noormehed saavutasid 2. koha. Sellise hea emotsiooniga algas uus spordiaasta.
Võistkonda kuulusid:

Vasakult: Artur Venger, Aleksei Kekišev, Rasmus Božen, Riho-Raul Säälik, Reijo Krismar Nano, Egon Setškov, Artjom Beljakov, Nikita Dubovikov

Kehalise õpetajad