jogevopetajad

27. septembril külastas meid Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvate koolide 21 õpetajat Jõgevamaalt.

Nende külaskäigu eesmärk oli uurida, kuidas meie kool kahe aastaga hõbetaseme saavutas, mida ja kuidas teevad meie õpetajad ja kuidas on tegevustesse haaratud  õpilased. Meie pedagoogid olid meelsasti  nõus andma lõimingutunde. Hõlmatud olid erinevad ained: eesti keel, käsitöö ja kodundus, inglise keel, muusikaõpetus, kehaline kasvatus, informaatika ja matemaatika.
 Täname õpetajaid, kes lahkelt oma teadmisi-oskusi külalistega jagasid! Ülla Toomjärv, Koidu Raidma, Katrin Niine, Juri Jelistratov, Natalja Hramtsova, Inna Tolsa, Siim Abner, Kadre Maalma
Pärast kooli muuseumi külastust kohtusid külalised  kooli õppejuht Mai Teetloki, direktor Anne Endjärve ja huvijuht Triinu Teppega. Külalised tutvusid mahuka  pildimaterjaliga meie ettevõtlikest tegevustest ja üritustest. Jagatud rõõm on poole suurem rõõm. Oli tõeliselt põnev kohtumine.

Järve Kooli nimel
Triinu Teppe