teatejooks

26. septembril toimusid taas Kohtla-Järve koolide vahel teatejooksuvõistlused

. Kui eelmisel aastal saatis meid edu igas vanuseklassis, siis seekord oli saak kesisem. Võisteldi pendelteate- ja ringteatejooksus. Pendelteatejooksus saavutasid Järve Kooli õpilased kaks neljandat kohta, kusjuures 8.-9. klassi võistkond kaotas kolmandale kohale ainult kahe sajandikuga. Kahju oli 6.-7. klassi võistkonnast, kes oli 2. kohal, kui võistlejad kaotasid teatepulga ja jäid kokkuvõttes viiendaks. Ringteatejooksus suutsid õpilased teha vigade parandusi ja tõid koolile kaks auhinnalist kohta. 3.-5. klasside arvestuses saavutasid meie jooksjad tubli 2. koha. 8.-9. klassi võistkond sai väga muljetavaldava jooksuga 3. koha. Õnnitleme võitjaid!

Pildi vasakult: Milena Jerofejeva, Diana-Janeli Rannu, Gertrud Rande, Eric Petrovitš, Kaili Linnasmäe, Alic Raik, Adely Tarum, Karel-Jan Bogens, Ksenja Gluškova, Aksinja Dobrosotskaja, Dennys Rudinski, Markus Peetsalu, Riho-Raul Säälik, Artur Venger, Artjom Beljakov, Ellen Sala, Elviina Mänd,
2 rida: Roksana Jaaniste, Emilia Virkunen, Janar Noorsalu, Ilar Safonov, Mikolas Aaver, Rasmus Teppe ja Rico Sildnik

Kehalise kasvatuse õpetajad