sipsikud

Teisipäeval, 15.10.2019 käisid 1.klassid Jõhvis vaatamas teatrietendust „Sipsik“.
Etendus oli väga tänapäevane ja huvitav. Kõige  rohkem meeldis lastele see, et osalejad räppisid ja tegid väga naljakaid nalju. Kui Anu, Mart ja Sipsik ploome korjasid ja herilased neid kimbutama tulid, siis näidati herilasi ka saalis seina peal. Lõpuks kukkus ploom Sipsikule pähe ja kogu saal naeris. Kui Anu Sipsiku taksosse unustas, tegi taksojuht naljakaid nägusid. Üks poiss tahtis Sipsikut endale, aga õnneks ema ei lubanud ja taksojuht viis Sipsiku Anule tagasi. Sipsik tegi pahandust ka: ta ronis katusele ja pidi alla kukkuma. Õnneks püüdsid Anu ja Mart ta linaga kinni. Kõige põnevam oli aga see, kui Sipsik kosmosesse lendas, sest siis oli laval palju tähti ja tähtkujusid ja kõik oli pime. Sipsik lendas sinna raketiga, mille Anu ja Mart talle ise meisterdasid.
Koolis kunstitunnis joonistasime Sipsikut ja meil tekkis küsimus, kas Sipsik on poiss või tüdruk.  Kas sina tead?

Õpetajad Krista Kask ja Ülle Peedo panid kirja 1. klasside õpilaste mõtted