cooleht

Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis?

Esimesel tööpäeval tutvusin kooli ja õppematerjalidega. Töötajad olid väga abivalmid ja sõbralikud.

Kuidas Teist õpetaja  sai?

Võtsin osa Euroopa Vabatahtliku Teenistuse aastasest projektist Türgis. Töötasin lastega, kel olid piiratud võimalused, ning nägin,  kui palju rõõmu minu inglise keele tunnid neis tekitasid. Arvan, et sellest ajast tekkiski mul see eriline soov.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?

Tööle asumisega  on ka minu esmane kokkupuude Järve kooliga.

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?

Nagu eelnevalt mainisin, siis alustasin õpetamist 10 aastat tagasi vabatahtlikuna ning
sellest ajast saadik olen tihedalt olnud seotud laste ja noorte juhendamise ja õpetamisega. Nüüd soovin proovida ka Eestis.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?

Minu inglise keele õpetajad uskusid minusse ja motiveerisid mind alati enamaks. Loodan, et suudan ka oma õpilasi motiveerida.

Milline õpilane Te ise olite?

Ma olin üsna püüdlik ja sõbralik.

Mis Teid elus innustab?

Minu jaoks on väga oluline tunda end õnnelikuna  kõigis ettevõtmistes.

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?

Värskes õhus viibides ja jalutades.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?

Soovin kooliperele ja kolleegidele edukat  ja teguderohket kooliaastat.