valemtina

Valentina Knjazeva armastab veeta aega koos laste ning loomadega. Saagem tuttavaks õpetajaga, kes on õpilastele toeks pikapäevarühmas.

Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis?
Tulin tööle koolivaheajal, alustuseks tutvustasid direktor ning  õppejuht mulle  koolimaja. Oma esimest tööpäeva Järve Koolis ootasin kannatamatult.

Kuidas Teist õpetaja  sai?
Ma olen alati armastanud lastega koos aega veeta. Kui mulle pakuti tööd Järve Koolis, siis olin hea meelega nõus.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?
 Jah, see oli esimene kokkupuude Järve Kooliga.

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?
Olen töötanud lasteaias ning suvel noortelaagris kasvatajana.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?
Kooliteed alustasin Vahtra põhikoolis. Hästi on meeles hetk, kui esimese klassi õpilasena helistasin  kogu koolipere ees 1. septembril koolikella. Vahva oli see, et samal ajal istusin ise 9.klassi õpilase õlal. Uhke tunne oli!

Milline õpilane Te ise olite?

Pärast Vahtra põhikooli lõpetamist jätkasin kooliteed Kesklinna gümnaasiumis. Õpilasena olin aktiivne, edasipüüdlik ning sõbralik.

Mis Teid elus innustab?
Mulle on olulised minu pere, minu lemmikloomad ning tunnen ennast hästi, kui saan võimaluse kedagi aidata, olgu see loom või inimene. Mul on kodus kolm kassi, koer, kilpkonn ning suur tigu. Kõik nad on „leidlapsed“, kelle eest hoolitsen rõõmuga

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?
Kõige rohkem energiat saan ma loodusest, mulle meeldib seal viibida, ma joonistan ning tegelen spordiga.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?
Soov on lihtne: püüame olla hoolivamad ning märgata üksteist

Küsitles Ilme Hallik