Novembri alguses toimusid Kohtla-Järvel koolidevahelised 4.-5. klasside Dumle rahvastepallivõistlused, millest võtsid osa ka meie kooli noored pallivõlurid. Võisteldi kolmel päeval.  Tüdrukud mängisid kokku viis mängu ja võitsid neist ühe. Selle võiduga saavutati V  koht.

pall

Võistkonda kuulusid Simona Fetka, Diana Janeli Rannu, Laura Bürkland, Margarita Martõnova, Kristiina Jagudina,  Liina Jagudina, Elviina Mänd,  Mei Lee Laur, Emilia Virkunen.

Kui tüdrukud said võidurõõmu tunda ainult ühes mängus, siis noormehed saavutasid viiest mängust  kolm võitu.  Mõlemad kaotatud mängud tulid tasavägises kohtumises, kus vastased suutsid geimi lõpud enda kasuks  kallutada. Kokkuvõttes saavutasid meie noormehed III koha.
 pall2
Võistkonda kuulusid  Nojus Kastritski, Ilar Safonov, Eric Petrovitš, Danila Zykov, Dave Martin Tammets, Mikolas Aaver, Rasmus Repnau, Sten Markkus Trumm

Kehalise kasvatuse õpetajad