anijarv117.veebruaril 2017 oli külaliseks meie koolis põhikooli lõpetanud Aleksis Anijärv. Ta rääkis 10. ja 12.klassi õpilastele eesmärkide seadmisest ja nende täitumisest.

Sissejuhatuses rääkis ta oma valikust. Peale 9.klassi suundus spordipoiss- kossuvend Audentesesse, kuna sport oli tema elu mõte ja põhiline eesmärk. HITOst sai ta tugeva motivatsiooni spordis karjääri teha. Seljavigastus lõpetas sporditegemise ning sundis elu kardinaalselt muutma.
anijarvKuidas Aleksis endale uued eesmärgid püstitas ja oma oskusi Ameerikas lihvis ning miks ta uuesti kõrgkooli astus ja väikeettevõtte avas. Kõike seda said õpilased teada väga huvitavast loengust. Veel said nad võimaluse püstitada eesmärke, kellest neli julget tutvustasid neid kaasõpilastele, mille eest said kingituseks Jaak Roosaare "Rikkaks saamise õpiku".
Väike soovitus loengust:
MIDA TEHA?
1. Võta vastu kohustus!
2. Tee endale plaan, kuidas eesmärgini jõuda!
3. Sa pead seda tegema!
4. Sa pead progressi pidevalt jälgima!
Sõprade toetus aitab õnnestumisele kaasa 78%

Täname esinejat huvitava loengu eest!

Arendusjuht