Ainult väga heade ning heade tulemustega 2. trimestri 2016/2017 lõpetanud põhikooli õpilased (2.-9. klass):


Meie tublimatest tublimad 2.trimestril:
2.a klass: Leila Avakjan, Simona Fetka, Vivian Lehmus, Inessa Ossadtšaja
2.b klass: Kristella Bertram, Laura Bürkland, Rozalia Parthal, Danila Zykov
3.a klass: Darja Gorski, Artur Kaalep, Sandra-Leen Kallavus, Rebecca Lindus, Marie Lisette Prits, Adely  Tarum, Viktoria Uke, Nelli Škaleta
3.b klass: Kaidi Sepp
4.a klass: Hanna Liisa Karpelin, Viktoria Rudnik
5.a klass: Kaili Linnasmäe
5.b klass: Ringa Palmiste, Johanna Mai Puss, Kristiina Rae, Kerttu-Liis Soosalu, Lotte Teppe
6.a klass: Lisette Vildak
7.a klass: Kätlin Kergand
7.b klass: Sofia Nazarova
8. klass:   Argo Ers, Darja Gužovskaja
9.a klass: Elis-Liselle Soosalu

Meie tublid õppijad 2. trimestril:
2.a klass: Sofia Aunre, Milana Hodžajeva, Nikita Januhhin, Milana Jerofejeva, Nojus Kastritski, Kirill Malsagov, Margarita Martõnova, Alex Nekljudov, Emilia Niinep, Ilar Safonov, Artjom Sokolov, Artur Vassiljev, Anton Volkov
2.b klass: Mikolas Aaver, Polina Igonina, Annabel Kurs, Risto-Mathias Lehis, Evelin Linnard, Kahro Neeme, Eric Petrovitš, Rasmus Repnau, Alex Rohesalu, Ellen Sala, Artur Sepp, Dave Martin Tammets, Sten Markkus Trumm, Herta Tõnso, Markus Vaigla, Kristen Üleoja, Rinaldo Šaldõbajev
3.a klass: David Avakjan, Enton Berendsen, Jegor Fjodorov, Roksana Jaaniste, Marcus Juuram, Martin Juusu, Milena Kazatšenko, Andreas Purga
3.b klass: Robert Aademets, Merili Ehasalu, Alondra Jänes, Ronan Malinkin, Kuldar Mänd, Trevon Müür, Janar Noorsalu, Kaisa-Keitly Nurm, Jennifer Räim, Kristo Vaht, Vittoria Vorobjova4.a klass: Martin Adamson, Ivan Anohin, Erik Fetka, Anastasja Jazõkova, Rasmus Pau, Gertrud Rande, Anneli Riimast, Edana Rusu, Tanel Sarapik, Sandra Seppa, Erich Sildma, Martin Taavet, Sabina Vjazitskaja, Maria Vladimirova, Tony Vorontsov, Milena Šaporenko
4.b klass: Lukas Oliver Oro
5.a klass: Karel-Jan Bogens, Birgit Bõstrov, Milissa Jurkovskaja, Annika Juse, Lauri Väin, Maria Šaporenko
5.b klass: Loore Ait, Darja Hramtsova, Airi Illopmägi, Carmen Koha, Anton Mihhailov, Emil Sala
6.a klass: Marleen Ammas, Rasmus Božen, Marianna Kalnina, Alina Latõševa, Anita Nõmmiste
6.b klass: Aksinja Dobrosotskaja, Mayette-Lisell Ivaste, Karina Neidla
7.a klass: Tanel Maasik, Janete Post, Hanna Seppik, Mailis Vincjunaite, Vanessa Võsu
7.b klass: Mari-Nicole Berezovskaja, Fjodor Derbnev, Melany Ernest, Angelika Hainatskaja, Siim Pärss, Aaron Virkus, Adelina Šumenkova
8. klass: Evelina Koidu, Julia Kruptšenkova, Helen-Kärt Käbin, Lisette Liise Lilleorg, Kristina Põld, Annabel Rand, Jolene Liisbeth Sarapik, Diana Tammets
9.a klass: Jaanika Annuk, Gerlys Marleen Nano, Evelin Riimast, Ats Vannus, Edgar Viljakainen
9.b klass: Lisette Aavere, Kirsika Eero, Artjom Esholts, Desmond-Kevin Korsten, Gea-Maris Räis, Marit-Jenna Seppar, Elisabeth Viil

 

JG

Leia meid

Meil on lehel 96 külalist ja 0 liiget