Prindi

jg Parimad õpilased 2016-17 õppeaastal.

Kiituskirjaga lõpetasid (väga hea õppeedukus ja käitumine) 2016/ 2017 õppeaasta:

1. a klass: Taaniel Ait, Annabel Babitš, Mei Lee Laur, Harli Mee, Timofei Mihhailov, Elviina Mänd, Jarek-Karla Pahka, Rico Sildnik, Sarah Marie Elisabeth Trumm, Jette Tukkija, Emilia Virkunen

1. b klass: Allan Adamson, Arina Avakjan, Arseni Dobrosotski, Kristina Jagudina, Liina Jagudina, Daria Makarova, German Riimast, Nikita Rožkov

2. a klass: Simona Fetka, Vivian Lehmus, Leila Avakjan, Inessa Ossadtšaja

2. b klass: Polina Igonina, Rozalia Parthal, Kristella Bertram, Laura Bürkland, Rinaldo Šaldõbajev, Danila Zykov

3. a klass: Sandra-Leen Kallavus, Artur Kaalep, Darja Gorski, Roksana Jaaniste, Marie Lisette Prits, Nelli Škaleta, Adely Tarum, Viktoria Uke

3. b klass: Merili Ehasalu, Kaidi Sepp

4. a klass: Anneli Riimast, Viktoria Rudnik, Erich Sildma, Ivan Anohin, Erik Fetka, Hanna Liisa Karpelin, Gertrud Rande, Edana Kännu, Martin Taavet

5. a klass: Birgit Bõstrov, Kaili Linnasmäe

5. b klass: Ringa Palmiste, Johanna Mai Puss, Kristiina Rae, Kerttu-Liis Soosalu, Lotte Teppe

6. a klass: Rasmus Božen, Lisette Vildak

7. a klass: Kätlin Kergand, Mailis Vincjunaite

7. b klass: Sofia Nazarova, Siim Pärss

8. klass: Argo Ers, Darja Gužovskaja

10. klass: Maria Nazarova

Aukirjaga lõpetasid (hea õppeedukus ja käitumine) 2016/ 2017 õppeaasta:

1. a klass: Matvei Popovich, Marten-Mairo Allikmaa, Katriin-Anette Burk, Markus Maasik, Kassandra Nõmmeloo, Rasmus Teppe, Kasper Vesselov, Laura Volkova

1. b klass: Evelina Agruzova, Alvina Huobonen, Sander Lutt, Stefan Tšernossitov, Jelizaveta Vassiljeva

2. a klass: Kirill Malsagov, Nojus Kastritski, Milana Jerofejeva, Sofia Aunre, Milana Hodžajeva, Margarita Martõnova, Emilia Niinep, Artjom Sokolov2. b klass: Eric Petrovitš, Mikolas Aaver, Annabel Kurs, Risto-Mathias Lehis, Evelin Linnard, Kahro Neeme, Diana-Janeli Rannu, Alex Rohesalu, Ellen Sala, Dave Martin Tammets, Sten Markkus Trumm, Markus Vaigla, Herta Tõnso

3. a klass: David Avakjan, Enton Berendsen, Jegor Fjodorov, Marcus Juuram, Martin Juusu, Milena Kazatšenko, Rebecca Lindus, Karola Peetsalu, Andreas Purga

3. b klass: Alondra Jänes, Robert Aademets, Ronan Malinkin, Kuldar Mänd, Trevon Müür, Janar Noorsalu, Kaisa-Keitly Nurm, Jennifer Räim, Kristo Vaht, Vittoria Vorobjova

4. a klass: Anastasja Jazõkova, Birgit Naur, Andris Repnau, Tanel Sarapik, Sandra Seppa, Maria Vladimirova, Martin Adamson, Iris Nurgamaa, Eva Parts, Milena Šaporenko, Tony Vorontsov, Sabina Vjazitskaja

4. b klass: Lukas Oliver Oro

5. a klass: Karel-Jan Bogens, Emilia Bratšun, Milissa Jurkovskaja, Annika Juse, Maria Šaporenko, Lauri Väin, Jelena Kreiter

5. b klass: Darja Hramtsova, Airi Illopmägi, Anton Mihhailov, Emil Sala

6. a klass: Marleen Ammas, Marianna Kalnina, Alina Latõševa, Maribel Metsik, Reimo Nurm, Anita Nõmmiste

6. b klass: Aksinja Dobrosotskaja, Karina Neidla, Mayette-Lisell Ivaste

7. a klass: Tanel Maasik, Janete Post, Hanna Seppik, Deniss Tsvetkov

7. b klass: Fjodor Derbnev, Melany Ernest, Angelika Hainatskaja, Paula Lass, Adelina Šumenkova, Aaron Virkus, German Avakjan, Mari-Nicole Berezovskaja

8. klass: Julia Kruptšenkova, Helen-Kärt Käbin, Lisette Liise Lilleorg, Kristina Põld, Annabel Rand, Jolene Liisbeth Sarapik, Airi Sepp, Gerli Teesalu, Liis Teppe, Diana Tammets, Evelina Koidu

9. a klass: Jaanika Annuk, Gerlys Marleen Nano, Evelin Riimast, German Skuja, Elis-Liselle Soosalu, Ats Vannus

9. b klass: Desmond-Kevin Korsten, Kirsika Eero, Artjom Esholts, Gea Maris Räis, Laura Emanuell Sander, Marit-Jenna Seppar, Elisabeth Viil, Richard Viil

10. klass: Lilia Goncharenko, Daniel Gortšinski, Stella Tapner, Karl Mägi, Jürmo Rooma

11. klass: Diana Drobot, Anastassia Igonina, Nikita Ojamäe, Kairi Palm, Karlis Sootalu, Boriss Zahharov

12. klass: Elise Jääger (hõbemedal), Markus Kuldmaa (hõbemedal), Ragnar Kauril, Indrek Kuldmaa, Hegne Lilleoja, Kristin Rastvorov, Õnne Tera, Karmel Virkus

 

JG

Klikke: 7902