om1127.oktoktoobril toimusid meie kooli teised olümpiamängud, kust võtsid osa 4.-9.klassid, kes esindasid järgnevate riikide sportlasi: Jaapan, Prantsusmaa, Jamaica, Hiina, Norra, USA, Ühendkuningriigid, Kanada ja Hispaania. Igal klassil oli ülesandeks valmistada vastava riigi lipp ja mõelda välja hüüdlause.
Kavas oli 5 individuaalset  ja 2 võistkondlikku ala. Individuaalselt võisteldi kaugushüppes, palliviskes, kuulitõukes, sprindis ja krossijooksus. Võistkondlikult võistlesid klassid köieveos ja ringteatejooksus. Kokkuvõtteid tehes selgus, et kõige edukam riik oli Hiina, kes sai kokku tervelt 7 kuld, 6 hõbe ja 5 pronks medalit.
Korraldajate poolt lähevad suured tänud sponsoritele, 11. klassi õpilastele ja kehalise kasvatuse õpetajatele Kadre Maalmale ja  Siim Abnerile, kes kõik olid suureks abiks ürituse läbiviimisel. Vaata  ka mängude videot.

Korraldajate nimel,
Jürmo Rooma