24.novembril käisime 7.A ja 9.klassiga õppepäeval Tallinna Tervishoiumuuseumis ja Just Filmi noortefilmide festivalil. 7.a klassi õpilased osalesid haridusprogrammis „Elustamise ABC“. Programmis tutvusime erinevate esmaabi nõudvate olukordadega ning vaatasime, kuidas kõige paremini hädas olijat abistada või päästa kellegi elu.
Klaasnaine

Muuseumituuril said 9.klassi õpilased põgusa ülevaate kogu muuseumist. Külastusjuhi juhendatud jalutuskäik viis läbi 15 näituseruumi, tutvustades lühidalt teemasid, mida muuseumis on käsitletud. Põnevaks eksponaadiks oli elektrooniline klaasnaine, mis tutvustas 9-minutilises loengus inimkeha siseelundeid. Huvitavad olid ka teematoad seksuaalsusest ja sõltuvusainetest, kus giid rääkis tõsistest asjadest sisukalt ning humoorikalt.

Kui muuseumis oli käidud võtsime ette endale väljakutse, kus pidime minema ise Coca-Cola Plazasse, selle ajaga tutvusime Tallinnaga. Jõudes Coca-Cola Plazasse läksime vaatama filmi, mille pealkiri oli "Better Watch Out" ehk eesti keelde tõlgituna "Parem vaata ette" .Film jutustas loo noorukist Luke ja tema lapsehoidjast Ashley. Film oli jõuluõudukana perfektne: lõbus, vaatemänguline, hoogne, hirmuäratavaid olukordi ja krutskeid täis.

Marianna Kalnina 7.A klass
Kristjan Pilden 9.klass