tublidus

 

 

 

 

Meie tublimatest tublimad 1.trimestril:

1.a: Raili Liblik, Miralda Malman, Mikk-Martten Mikita, Kirsika Pugatšov, Markus Rohesalu, Grete Tõnnov, Sander-Martin Võro

1.b: Stefani Afontšenko, Amelia Arkadjeva, Zlata Borissova, Jekaterina Makarova, Aleksander Malsagov, Natalia Misjun, Kamilla Švets, Emilia Tšernossitova

2.a: Taaniel Ait, Annabel Babitš, Harli Mee, Timofei Mihhailov, Elviina Mänd, Jarek-Karla Pahka, Rasmus Teppe, Sarah Marie Elisabeth Trumm, Jette Tukkija

2.b: Alvina Huobonen, Kristina Jagudina, Liina Jagudina, Daria Makarova, Nikita Rožkov

3.a: Leila Avakjan, Simona Fetka, Vivian Lehmus, Inessa Ossadtšaja

3.b: Kristella Bertram, Laura Bürkland, Rozalia Parthal

4.a: Darja Gorski, Roksana Jaaniste, Artur Kaalep, Rebecca Lindus, Marie Lisette Prits, Adely Tarum, Viktoria Uke, Nelli Škaleta

4.b: Merili Ehasalu, Ronan Malinkin

5.a: Hanna Liisa Karpelin, Erich Sildma, Maria Vladimirova

6.kl: Kaili Linnasmäe, Johanna Mai Puss, Kerttu-Liis Soosalu

7.a: Rasmus Božen

9.kl: Argo Ers, Darja Gužovskaja

Meie tublid õppijad 1. trimestril:

1.a: Eva Kont, Victoria Laur, Kris Linder, Raiten Loik, Sandor Nurm, Kirke Oll, Kert Pajo, Henri Purga, Steven Hendrik Trumm

1.b: Nikita Kotov, Vera-Viktroria Lavryshyn, Polina Malõgina, Uljana Nikitina, German Petrovski, Arseni Popovich, Artur Slizov

2.a: Katriin-Anette Burk, Mei Lee Laur, Markus Maasik, Kassandra Nõmmeloo, Rico Sildnik, Emilia Virkunen, Laura Volkova

2.b: Allan Adamson, Evelina Agruzova, Arina Avakyan, Arseni Dobrosotski, Sander Lutt, German Riimast, Stefan Tšernossitov, Jelizaveta Vassiljeva

3.a: Sofia Aunre, Milana Hodžajeva, Milana Jerofejeva, Emilia Niinep, Artjom Sokolov

3.b: Mikolas Aaver, Polina Igonina, Risto-Mathias Lehis, Kahro Neeme, Eric Petrovitš, Alex Rohesalu,Ellen Sala, Dave Martin Tammets, Markus Vaigla, Danila Zykov, Rinaldo Šaldõbajev

4.a: David Avakjan, Enton Berendsen, Jegor Fjodorov, Milena Kazatšenko, Andreas Purga

4.b: Robert Aademets, Jekaterina Kamtšatnaja, Trevon Kuusemets, Ronan Malinkin, Kuldar Mänd, Janar Noorsalu, Kaisa-Keitly Nurm, Jennifer Räim, Kaidi Sepp, Kristo Vaht, Vittoria Vorobjova

5.a: Ivan Anohin, Arina Brazovskihh, Erik Fetka, Anastasja Jazõkova, Edana Kännu, Birgit Naur, Iris Nurgamaa, Gertrud Rande, Andris Repnau, Anneli Riimast, Viktoria Rudnik, Tanel Sarapik, Sandra Seppa, Martin Taavet, Sabina Vjazitskaja

6.kl: Loore Ait, Birgit Bõstrov, Airi Illopmägi, Annika Juse, Ringa Palmiste, Kristiina Rae, Lotte Teppe, Maria Šaporenko

7.a: Marleen Ammas, Marianna Kalnina, Alina Latõševa, Maribel Metsik, Reimo Nurm, Anita Nõmmiste, Liisa Vaigla, Lisette Vildak

7.b: Ksenja Gluškova

8.a: Kätlin Kergand, Tanel Maasik, Janete Post, Hanna Seppik, Mailis Vincjunaite, Helina Üleoja

8.b: Mari-Nicole Berezovskaja, Fjodor Derbnev, Melany Ernest, Angelika Hainatskaja, Paula Lass, Sofia Nazarova, Siim Pärss, Aaron Virkus

9.kl: Evelina Koidu, Helen-Kärt Käbin, Lisette Liise Lilleorg, Annabel Rand, Jolene Liisbeth Sarapik, Diana Tammets, Gerli Teesalu

 

 

Leia meid

Meil on lehel 142 külalist ja 0 liiget