jaana
Pilt illustratiivne

Alates 12. maist 2017 töötab Järve Gümnaasiumis algselt laohoidjana, aga alates 1. augustist majandusjuhina Jana Laur, kes on loov ja mitmekülgne ning rahutu hing.
Kuidas Te  meie kooli tööle sattusite?
Violeta kutsus, olin pikalt lastega kodus olnud ning nüüd oli aeg tööle minna.

Millega varem tegelenud olete? Töö ja hobid.
Olen teinud erinevat tööd – lilli müünud, kingitusi pakkinud, kirjatarbeid müünud ning it-vahendeid müünud. Viimati töötasin internetifirmas Uus programm. Mulle meeldib vaheldusrikastöö, linditöö ei sobi. Hobid …. Esimeseks ja tähtsamaks hobiks on lapsed, olen nelja lapse ema. Kui aega rohkem oleks, siis meeleldi käiksin aeroobikas.

Mis meenub omaenda kooliajast? Äkki midagi lõbusat?
Meenub ….
• Pioneerijuht Reet Kukk- koolivormis.
• Laulev Aadu Kukk koolimajas.
• Klassidevahelised võistlused.
• Nädalaüritused.
• Kummikeks.
• Vahetunnid ringis jalutades.
• Muutumatu- siiani istuvad õpilased aknalaudadel ja õpetajad – „ega sa lillepott ei ole“!

Mis on koolimajas heas mõttes silma jäänud?
Uhke uus staadion, tasemel digivahendid, remonditud ruumid. Tasa targu liigume paremaks.

Mis meeldib töö juures?
Töö on loov, mitmekülgne ja vaheldusrikas, koguaeg toimub midagi ning muutub. Kaasaegsed töövahendid.

Mis on raske ja kurvastab?
Õpilaste muutunud käitumine ja närvilisus. Näiteks: lõhun kuna mul on igav.
Katkine koolipõrand, roostetanud torud ja oi, kuidas vajab RAHASÜSTI- maja värskendust nii seest kui väljast.

Mida soovite kooliperele ja oma uutele kolleegidele?
Sooviksin sallivust, kannatlikust ja koostööd.
Mõtteterad:
KUI TAHAD MUUTA MAAILMA, SIIS ALUSTA ISEENDAST!
KUI MÄRKAD, SIIS AITA!
KUI ON VAJADUS – LEIA LAHENDUS!