irinaAlates 4. september 2017 töötab Järve Gümnaasiumis kokana ja hiljem peakokana Irina Nikulina, kellele meeldib kokkamine ja raamatute lugemine.

Kuidas Te  meie kooli tööle sattusite?
Kuulsin tuttavatelt, et Järve Gümnaasium otsib kokka. Otsustasin proovida õnne.
Millega varem tegelenud olete? Töö ja hobid.
Töötasin restoranis kokana. Minu hobid on sport, kokkamine, eksperimenteerimine ja raamatute lugemine.

Mis meenub omaenda kooliajast? Äkki midagi lõbusat?
Olin koolis oma klassis liider, kes organiseeris ja esindas klassi erinevatel üritustel.

Mis on koolimajas heas mõttes silma jäänud?
Kooli üritused, millest õpilased võtavad aktiivselt osa. Näiteks: Rebaste ristimine.

Mis meeldib töö juures?
Pakkuda head ja maitsvat toitu lastele ning personalile.

Mis on raske ja kurvastab?
Organiseerimatus, info puudulikkus, arusaamatused kollektiivis ja kui puudub meeskonnatöö.

Mida soovite kooliperele ja oma uutele kolleegidele?
Soovin kannatlikkust ja oleks tore, kui kollektiiv ikka hoiaks kokku ja me toetaksime ning mõistaksime üksteist.

Küsitles:Tea Kivirand