Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

 

04.-05.11

9.00-15.00

Individuaalne karjäärinõustamine Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakonna poolt

9.klassid

A. Kronk Olguner

E

04.11

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE juhatus, T.Teppe

 

14.15

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A.Endjärv

T

05.11

12.00-16.00

Tammiku Põhikool

„Virumaa digioskaja 2019“

6.A

N. Hramtsova

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

15.00-16.00

R 108

Infotund

õpetajad

M. Teetlok, K. Talver

 

13.00

Kesklinna PK

Dumle rahvastepall

4.-5.kl

K.Maalma, S.Abner

 

K

6.11

9.10-10.50

R402

3.klassi katseline üldpädevuste e-test

3.a

R. Kukk, M. Teetlok

13.00

Maleva PK

Dumle rahvastepall

4.-5.kl

K.Maalma, S.Abner

 

11.10-10.50

 

Tagasi Kooli külalistund lastekirjanik Tiina Kilksoniga

1. klassid

M.Palmik

 

12.15-13.00

 

Tagasi Kooli külalistund lastekirjanik Tiina Kilksoniga

3.B

M.Palmik

 

N

07.11

8.15-17.00

Tartu

KGB muuseum, TÜ Lastefond

9.a

K.Jõe

Maleva PK

Dumle rahvastepall

4.-5.kl

K.Maalma, S.Abner

9.10-12.00

 

Tagasi Kooli külalislektor Reet Kaldur teemal "Rumeenia"

4A, 5B, 6. klassid

M.Palmik

 

R

    08.11

9.00-14.30

Rakvere

Politseimuuseumi külastus

5.B, 6.B

M. Palmik, K. Talver

 

13.10

Aula

Rasmus Puur ja VHK keelpilliorkester

7.-9. klassid

T.Teppe

 

L

09.11

10.00

Põlva Kool

Etluskonkurss "Tahan Sulle öelda..."

4.-9.kl

Kirjanduse õpetajad

 

 

11.-15.11

 

 

TEEMANÄDAL (OSKUSED): VIISAKUS JA ETIKETT

 

 

Töötoad IVKHK

E

 

11.11

 

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE juhatus, T.Teppe

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

11.10

R 108

Pidu Põhjalas. Põhjamaade lastekirjandus

3.a kl

R.Kukk, S.Vahejõe

koostöös linna lasteraamatukoguga

T

12.11

12.15-14.55

koolimaja

MTÜ Mondo lapse õiguste töötuba

 

M. Palmik

 

15.00-16.00

Ruum 302

Infotund

õpetajad

A.Endjärv

 

K

13.11

18.00

aula

Kooliuusikute 1.kogunemine

3.klassid

A.Endjärv, T.Teppe, R.Kukk, B.Burmeister

 

N

14.11

18:00

koolimaja

Pereõhtu

kogu koolipere

Õpilasesindus, T.Teppe

 

R

15.11

13.00

K-J Kultuurimaja

Etendus "Verikambi"

8.-9.kl

M.Jõemaa

 

 

ERM

Ajaloohuviliste sügispäev

6 õpilast

P.Piik

linna ajalooõp. ainesekts.

E

18.11

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE juhatus, T.Teppe

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A.Endjärv

 

T

19.11

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

11.00

Iisaku Gümnaasium

Maakondlik 3.klasside mäng "Kuldvillak"

3.a ja 3.b kl

R.Kukk, P.Burmeister

6 õpilast

K

20.11

12.15

R 108

Üleilmne lastepäev

3.a kl

R.Kukk, S.Vahejõe

koostöös linna lasteraamatukoguga

N

21.11

11.00

Järve kooli raamatukogu

"Koidulauliku valgel"

5.-9.kl

I.Hallik

 

E

25.11

11.10-13.00

koolimaja

Kadripäev

2.A

H. Toommägi

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

T

26.11

15.00-16.00

R 402

Digikoolitus (GoogleDrive ja küsitluste koostamine)

õpetajad

J.Kallavus

 

11.10

R 108

"Mõmmikute tegemised" Kuulo Kutsar 80

3.a kl

R.Kukk, S.Vahejõe

koostöös linna lasteraamatukoguga

K

27.11

14.00

R 410

Õpilasesinduse koosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

13.30

Jõhvi Põhikool

Vabariikliku Koolinoorte mälumängu Ida-Virumaa eelvoor

9. klasside võistkond

M.Palmik

 

18.00-19.00

 

Vanematekogu koosolek

 

A.Endjärv

Vanematekogu esindajad

N

28.11

7.15-8.00

kooli ees

Vanapaberi kogumine

kogu kool

T.Teppe, kogu kool

 

12.00

Tallinn

PÖFFi noorte- ja lastefilmide festival JustFilm 2019

6.a, 7.a, 7.b, 8.a

Ü.Toomjärv, P.Piik, E.Koppelmaa, S.Kivil

 

18.00

 

Hoolekogu koosolek

hoolekogu

E.Odinets

 

R

29.11

15:00

 

1.trimestri koondhinnete väljapanemine

 

aineõpetajad

 

 

November

 

Järve Koolis

Õpilastega uuskasutuspinkide valmistamine

 

S.Onkel, T.Teppe

 

Kirjuta psühholoogile