Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

R

01.02

R 106

Küünlapäev

1.a kl

H.Toommägi

11.00-16.00

Narva

Rahvakalendritähtpäev Küünlapäev

kohtumine Narva Vanalinna Riigikool

3.b kl

Ü.Peedo, V. Viirlaid

L

02.02

10.00

Järve Vene Gümnaasium

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

S.Kivil

E

04.02

Järve Gümnaasium

Võõrkeeltenädala lõpetamine

3.-12.kl

O.Nazarova

14.30

Juhtkonna koosolek

A.Endjärv

04.-08.03

Hullu Teadlase V teaduskonverents

1.b kl

K. Raidma

T

05.02

Järve Gümnaasium

Idamaa kalendri sea-aasta joonistused

6. -7.kl

9.00-18.00

Vanemuise teater

"Kaunitar ja koletis"

7.kl

K.Maalma

3 õpilast 5.kl,

2 õpilast 6.kl

R 301

Digikoolitus

J. Kolga

15.05

R402

Klassijuhatajate infotund: õpilaste arengukaartide täitmine

M. Teetlok, S. Onkel

K

06.02

10.00

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

J.Kuus; A.Bent; M.Virkunen

10.00

Pannjärve

ANM suusatamises

1.-12.kl

K.Maalma, S.Abner

13.00

Ahtme SH

Lõbusad stardid

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

N

07.02

12.00-13.30

Kohtla-Järve Vene Gümnaasium

Vabariiklik vene keele ja kirjanduse võistlus

5.-8.kl.

O.Nazarova

R

08.02

10.00

Pannjärve

Jõhvi koolide suusamaraton

4.-12.kl

K.Maalma, S.Abner

12.00

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad

K.Jõe

L

09.02

8.00-20.00

Tallinn

Eesti õpilasfirmade Laat

õpilas- ja minifirma esindused

K.Jõe

8.00-19.00

Kolga Kool

LEGOPÄEV 2019

1.-3. klass

N. Hramtsova

11.02-15.02

Järve Gümnaasium

"Nädal Eestiga"

9.-11.kl

I.Hallik

11.kl prakt töö

E

11.02

14.30

Juhtkonna koosolek

A. Endjärv

11.02-16.04

Matetalgud 2019

1.-3.klass

klassijuhatajad

T

12.02

10.00

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

M.Palmik

15.05

R 401

Laiendatud juhtkonna koosolek

A. Endjärv

13

Kesklinna PK

Dumle rahvastepall

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

10.00-12.00

112 päev - külas häirekeskuse töötajad

5.a kl

Ü.Toomjärv

R 402

Digikoolitus

J. Kolga

N

14.02

09.00-12.00

JG aula

Sõbrapäev algklassidele

1.-3. kl

K. Kask

8. kl õpilaste K. Neidla ja M.-L. Ivaste loovtöö

Sõbrapäeva tähistamine

ÕE

13.00

Maleva PK

Dumle rahvastepall

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

14.00-16.00

JG aula

Klassidevaheline kõnekooride konkurss

7.-12.kl

I.Hallik

R

15.02

17.00-20.00

3. korrus

Sõbrapäeva filmiõhtu

7.-12.kl

ÕE

E

18.02

14.30

Juhtkonna koosolek

A. Endjärv

T

19.02

15.05

keemia

Õpetajate infotund

A. Endjärv

K

20.02

12.00-14.00

Tammiku Põhikool

Õhtu Eesti talus

6.kl

O.Nazarova

4 õpilast

N

21.02

14.00-18.00

bioloogia

Õpikoda nr.5

9.-12. kl

S. Kivil

R

22.02

10.20-10.50

aula

Vabariigi aastapäeva aktused

1.-3.kl

R. Kukk, I.Kask,

V. Viirlaid,

A. Endjärv

11.05-11.35

4.-8.kl

11.45-12.15

9.-12.kl

E

25.02

KOOLIVAHEAEG 25.02-3.02

10.00 -18.00

Narva-Jõesuu

supervisioon

huvigrupid

A. Endjärv, T. Kivirand, K Härmat

17 osalejat

veebruar

Nutisport

J.Kuus

Pranglimine

M.Virkunen