Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

T

01.01

   

KOOLIVAHEAEG 24.12.18-06.01.19

     
 

07.-31.01

   

Kunstinäitus "Minu uue aasta eesmärgid"

 

V. Viirlaid, M. Metsik, A. Nõmmiste

Loovtöö 8. kl

E

07.01

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

M. Teetlok

   

N-R

10.-11.01

9.00

Tartu Tamme Gümnaasium

Viie kooli võistlus

10.-12.kl

P.Ers

2 õpilast

R

11.01

           

L

12.01

11.00-13.00

Tallinn

Vabariiklik vene keele ainevõistlus

7.-8.kl

Oksana Nazarova

 

E-R

14.-18.01

 

klassides

Sallivusnädal

7.; 10. kl

V. Viirlaid, E. Veri,

D. Lember

Praktiline töö

E

14.01

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

M. Teetlok

   

T

15.01

15.05-15.50

Arvutiklass

Digikoolitus "ThingLink"

õpetajad

J. Kolga

 

11.15-13.30

Jõhvi Kontserdimaja

"Kohtume kell 8 Noa laeval" Ugala etendus

2.ab, 3.b, 4.a

R. Kukk, Ü. Peedo, P. Burmeister, T. Kivirand

 

13.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Kohtla-Järve Gümnaasiumi osaluskohvik Järve linnaosa koolide 9.kl õpilastele

 

I.Putkonen

 

L

19.01

10.00

 

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-12.kl

L.Jõumees; T.Toikka

 

P

20.01

   

Riigieksamiteks registreerumise tähtaeg

12.kl

M. Teetlok, M. Virkunen

 
 

21.-31.01

 

klassides

Ettevalmistused kõnekooride konkursiks

7.-12.kl

Eesti keele ja kirjanduse õpetajad

 

E

21.01

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

   

T

22.01

15.05

R 405

Õpetajate infokoosolek

 

A. Endjärv, M. Teetlok

 

K

23.01

   

XX TANTSUPEO I eelproov

8.a kl

T. Aljaste, V. Viirlaid

 

N

24.01

 

Pannjärve

ANM suusasprint

1.-12.kl

K.Maalma, S.Abner

 

14.00-18.00

bioloogia

Õpikoda nr.4

9.-12. kl

S. Kivil

 

R

25.01

09.00-12.00

spordisaal

Korvpall kooli

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

 
       

Inglise keele piirkonnavoor

10.-12.kl

J. Jelistratov, J. Kolga, I. Linde

L

26.01

10.00

Järve Vene Gümnaasium

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-12.kl

P.Ers

 
   

XX TANTSUPEO I eelproov

Pererühm

V. Viirlaid

 

E-R

28.01-01.02

   

Võõrkeelte nädal

3.-12.kl

Võõrkeelte õpetajad

 

E

28.01

   

Soome keele päev

3.-12.kl

K.Toikka

   
   

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

29.01

   

Inglise keele päev

3.-12.kl

J.Jelistratov, J.Kolga, T.Kallip, I.Linde,

M. Teetlok

 

15.05

R 305

Õpetajate infokoosolek

 

A. Endjärv, M. Teetlok

   

K

30.01

   

Saksa keele päev

3.-12.kl

Ü. Toomjärv, J.Kolga

 
   

Eesti kirjanduse päev

 

M.Jõemaa

 

N

31.01

   

Vene keele päev

3.-12.kl

H.Toommägi, E.Koppelmaa, O.Nazarova

10.00

Jõhvi PK

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

7.-12.kl

Hallik, Jõemaa, Prees

 

10.00

Jõhvi PK

„Nuputa“ maakondlik võistlus

5.-7.kl

J.Kuus, A.Bent

 

jaanuar

   

Nutisport

 

J.Kuus

 
   

Pranglimine

 

M.Virkunen

 
   

Maakondlik õpilasetlejate konkurss

4.-12.kl

Eesti k ja kirjanduse õpetajad