Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

01.-10.09

 

 

Lastevanemate andmete täpsustamine Stuudiumis

 

klassijuhatajad

 

L

01.09

10.00

aula

Teadmistepäeva aktus

2.-6. kl

V. Viirlaid

õp.arv: 186

 

 

10.30

aula

Teadmistepäeva aktus

7.-11. kl

V. Viirlaid

õp.arv: 184

 

 

11.15

staadion

Koolipere pildistamine

kogu koolipere

V. Viirlaid

kogu koolipere arv: ca 500

 

 

12.00

aula

Teadmistepäeva aktus

1. ja 12. kl

V. Viirlaid

 

 

 

 

 

ÕE esindajate valimine

4.-12. kl

klassijuhatajad

igast klassist
2 õpilast

E

03.09

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

04.09

15.00

muusika

Õpetajate infokoosolek

 

haridustehnoloog

 

16.00

Kuldkaru mõis

Klassiüritus "Laserwar" mäng

12. kl

M. Virkunen

 

K

05.09

10.55-11.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.–12. kl

ÕE, V. Viirlaid

 

 

 

9.30–15.30

Jõhvi noortekeskus

Sallivuspäev 2018

 

ÕE, V. Viirlaid

ÕE esindajad

N

06.09

13.00

Kukruse mõis

Etendus "Ristumine peateega"

10.-12. kl

I.Hallik

 

R

07.09

 

 

TERVISEPÄEV „Reipalt kooli“

4.-12. kl

K. Maalma, S. Abner

 

9.00

Toila

Õuesõppepäev

1.-3. kl

klassijuhatajad

 

E

10.09

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

11.09

15.00

R 107

Õpetajate infokoosolek
koolituskogemusest kolleegilt-kolleegile

 

A. Endjärv

 

18.00

aula

Lastevanemate üldkoosolek

lapsevanemad

A. Endjärv

 

K

12.09

10.55-11.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.-12. kl

ÕE, V. Viirlaid

 

13.-14.09

 

Karjamaa

HEV õpilaste sügiskool „Reipalt koolipinki“

3.b, 4.b, 6.b. kl

K. Kask, L.Ahu

6 õpilast

N

13.09

 

Toila

ANM teatejooksud

10.-12.kl

K.Maalma, S.Abner

 

R

14.09

12.30-15.45

TTÜ Virumaa Kolledž

Äriideede arenguprogramm
STARTER@Virumaa

10.-12.kl

V. Viirlaid

- 5-liikmelised meeskonnad

E

17.09

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

18.09

8.10-15.30

aula

Klasside pildistamine

1.-6. kl

V. Viirlaid + klassijuhatajad

 

 

staadion

ANM jalgpall

6.-9.kl,
10.-12.kl

S. Abner

võistkonnad

15.00

R 402

Digikoolitus

 

J. Kolga

 

K

19.09

8.10-15.30

aula

Klasside pildistamine

7.- 12. kl

V. Viirlaid + klassijuhatajad

 

N

20.09

7.00-8.15

kooli ees

Vanapaberi kogumine

1.- 12. kl

R. Kukk, MTÜ Meie Järve

 

P

23.09

 

Jõhvi kontserdimaja

"Rahvuskultuuride Loomepada"

õpilasfirmad

K.Jõe, K. Naur

 

E

24.09

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

25.09

 

 

TERVISENÄDALA raames
1.-3. klasside TERVISEPÄEV

1.-3. kl

K. Maalma, S. Abner

 

 

 

 

 

Loodusõpetuse II kooliastme tasemetöö

7. kl

M. Teetlok

 

 

 

15.00

R 302

Õpetajate infokoosolek

 

A. Endjärv

 

 

 

14.00

staadion

K-Järve linna koolide teatejooksud

3.-5.kl,
6.-7.kl, 8.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

K

26.09

8.15-14.00

Agusalu LKA

KIK projekt "Teadlik laps looduses", õppeprogramm "Õppekäik kriivadel"

9. kl

T. Kivirand + klassijuhatajad

MTÜ Alutaguse Matkaklubi

 

 

 

 

TERVISENÄDALA raames Aastajooks

1.-12. kl

K. Maalma, S. Abner

 

N

27.09

8.15-14.00

Agusalu LKA

KIK projekt "Teadlik laps looduses", õppeprogramm "Õppekäik kriivadel"

7. kl

T. Kivirand + klassijuhatajad

MTÜ Alutaguse Matkaklubi

R

28.09

8.15-14.00

Agusalu LKA

KIK projekt "Teadlik laps looduses", õppeprogramm "Õppekäik kriivadel"

8. kl

T. Kivirand + klassijuhatajad

MTÜ Alutaguse Matkaklubi

L

29.09

 

Jõhvi

Mihklilaat

õpilasfirmad

 

 

september

 

täpsustamisel

Kahepäevane ÕE koosolek
ööbimisega  koolimajas

ÕE

V. Viirlaid

ÕE liikmed