Prindi
20190209 11102777
9. veebruaril osalesid meie kooli robootikaringi õpilased üritusel LEGOPÄEV 2019, kuhu olid kokku tulnud õpilased Eestist, Lätist ja Leedust.
LEGOPÄEV on mõeldud kõigile, kes armastavad LEGO klotsidest ehitada. Sel aastal pakuti õpilastele kodutöödeks välja teemad: linn, fantaasia, ajalugu, loodus, kunst ja lauamäng. Üritusel esitati kokku 69 tööd.
Meie koolist esitati kategoorias Linn kaks tööd: lõbustuspark ja tulevikulinn. Mõlemad tööd olid huvitavad ja silmapaistvad ning said hea tagasiside.
Ürituse ajal oli õpilastel koolimaja ruumides võimalik osaleda erinevates tegevustes: LEGO-teemalistel võistlustel, LEGO-ruumis, kinoruumis ja joonistusnurgas. Õpilased said proovida juhtida Lego – autosid, vaadata täiskasvanute LEGO- loomingut ja -kollektsioone.
pizap.com15515620047851
 
Kolga koolis osales LEGO-päeval Järve Gümnaasiumi robootikaringi 7 õpilast koos ringijuhendaja Natalja Hramtsovaga.
Üritus oli hariv ja innustav ning õpilased said juurde uusi teadmisi!
 
Robootikaringi juhendaja 
Natalja Hramtsova