joulutaheluule

Detsembrikuu teisel esmaspäeval toimus esmakordselt meie koolis kõneravi õpilastele "Jõulutähe" luulepäev. Juba novembris valisime  igale õpilasele välja jõukohase luuletuse, mida lapsed  hakkasid ilmekalt lugema ja pähe õppima.
Esmane lugemine toimuski kõneravitunnis ja ainult julgemad ning tublimad said edasipääsu lugemissaali luulepäevale. Kokku kogunes 32 paremat õpilast luuletusi lugema. Nooremate õpilaste tekstid olid enamjaolt jõulude ootusest, aga oli ka raamatutest ja lõbusamaid luuletusi. 9. klassi noormeeste luuletused olid sügavasisulised ja panid elu üle järele mõtlema.

Pärast seda, kui žürii oli oma otsuse teinud, autasustati "Jõulutähe" tublimaid kahes kategoorias.
1.- 3. kl õpilased:
I koht Grete Tõnnov 3.a
II koht Gert Raudsepp 1.a
III koht õpilane 2.b
4.-9.kl õpilased:
I koht Rasmus Teppe 4.b
II koht Rasmus Repnau 5.b
III koht õpilane 9.b
Eripreemia  sai Marko Lass 6.a

Kõik osavõtjad olid erakordselt tublid. Mõni õpilane sai esmakordse esinemiskogemuse suurema publiku ees.
Osavõtjad olid seda meelt, et sellest saab meie traditsioon ja uuel aastal uuesti!

Kirja pani logopeed Maaris Virkus-Peetsalu