randvekool

Ettevõtliku Kooli eestvedamisel sai esmakordselt teoks üle-eestiline õpetajate vahetusprogramm. Õpetajavahetust rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond projektist „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks - tugiprogrammide elluviimine perioodil 2017-2023“ (PATEE).
Meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja Siim Abner haaras võimalusest kinni ja viibis viis päeva Randvere koolis.

koolr

„Detsembrikuu alguses viibisin ma viis päeva Randvere koolis, et õppida sealsetelt õpetajatelt erinevaid meetodeid probleemide lahendamisel, tundide läbiviimisel ja ammutada ideid, mida võiks tulevikus ka meie koolis rakendada. 
Randvere kool on ainult kuueklassiline. Kehalise kasvatuse õpetajana vaatlesin 18 kehalise kasvatuse tundi ja viisin ise läbi 6 tundi. Samas soovisin teada, kuidas nemad koolis ettevõtlikkust edendavad ja siinkohal toongi mõningad näited. Koolil on oma roheline aed, kus õpilased kasvatavad erinevaid taimi. Lisaks tegelevad nad laste algatusel ka prügisorteerimisega, see tähendab, et taara, olmejäätmete ja paberi jaoks on eraldi kastid. Lisaks annavad õpilased ise huviringe kokandusest kuni kunstiringideni. Saadud kogemus oli hindamatu, sest nende viie päeva jooksul kogesin uskumatut sõbralikkust, viisakust ja heatahtlikkust. 
Miks just Randvere kool? Valisin selle kooli selle tõttu, et Randvere koolis on aukohal õppija arengu toetamine. Randvere kooli õpilased on aktiivsed õppijad, kes võtavad osa oma õppimise eesmärgistamisest, õpivad iseseisvalt ja koos teistega, hindavad oma kaaslasi ja ennast ning arutlevad õppimise üle ja juhivad seda. Randvere Kool on õppijakeskne kaasav kogukonnakool.“
 
Siim Abner,
kehalise kasvatuse õpetaja 

regarenfond

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 38 külalist ja 0 liiget