CollageMaker 202192105615279

Käesoleval aastal tähistab teadussaade Rakett69 oma kümnendat sünnipäeva. Kui igal aastal saab käputäis noori võimaluse osaleda selles saates, siis nüüd pani Rakett69 meeskond pead kokku ja nii sündiski idee luua Rakett69 õpihuvilaagri formaat, mis annab igale soovijale võimaluse kogeda seda, mida meie teleekraanidelt juba kümme aastat vaadata oleme saanud.

 
4.-5. augustil toimus Tartus AHHAA keskuses raketilaagri juhendajate koolitus. Esimesel päeval saime ise ülesandeid lahendada ja ennast proovile panna. Teisel päeval räägiti laagrite korralduslikust poolest ja toimus pidulik lõpetamine, kus igale laagrijuhile anti kätte raketijuhiluba.
 
9.augustil sõitis meie kooli ette AHHAA keskuse kirjadega kaubik, mis tõi esimeste laagrite läbiviimiseks vajalikud asjad. Kokku üle kolmekümne kasti! Meile tundus, nagu  jõulud oleksid käes. Oh seda elevust, kui pakkisime asju lahti ja valmistusime esimeseks laagriks.
 
11.augustil see juhtuski! Esimesed Rakett69 laagrid said alguse ja kokku 32 noort astus pardale. Kolm päeva möödusid ülihelikiirusel täis põnevaid ülesandeid ja tegevusi. Nende sisu me avaldada veel ei saa, sest oktoobri vaheajal saavad kiiremad soovijad veel oma teadmisi ja oskusi proovile panna, sest meie koolis toimuvad siis viimased Rakett69 laagrid. Info laagri ja registreerimise kohta leiab igaüks Stuudiumist. 
 
Üle Eesti toimub sellel aastal 700 Rakett69 õpihuvilaagrit ja kokku saab 10 000 õpilast võimaluse kogeda seda, mida kümme aastat oleme ETV vahendusel telerist näinud. Meie  oleme korraldanud  Kohtla-Järve Järve Koolis neli laagrit ja kolm on veel tulemas. Kui saaks, siis teeks isegi rohkem, sest lihtsalt nii äge on.
 
 
Kohtumiseni Rakett69 pardal!
Kaia ja Kristi

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 99 külalist ja 0 liiget